İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Microsoft sertifikaları eğitim ücretleri?

M

Metalirik

Misafir
Merhaba,
Bilgeadam MCSD.NET haftaiçi eğitim ücreti sizce ne kadardır sanırım 600 saatmiş. Taksitlendirme vs. gibi imkanları varmı, varsa nasıl yapmaktalar?
Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

F

fenerli

Misafir
Firmalarla ilgili konuları neden telefon veya eposta ile firmaya sormuyorsunuz ki, ücretlendirme hakkında bilgiyi size onlardan daha iyi kimse veremez.

www.bilgeadam.com.tr

M

Metalirik

Misafir
1 ara istersen fiyat vermiyorlar.
Gelin görüşelim pazartesi diye geçiştirdiler.
Pazartesiyi beklemeden belki buradan eğitim alan arkadaşlardan fikir alırım düşüncesinde idim..
Sanırım yok bilgisi olan, neyse.

S

Senbul

Misafir
Bu konuda cok haklısın aradıgın yada yazdıgın zaman fiyat vermeye hiç yanaşmıyorlar , nedendir anlayamadım ama bu boyle ; illa gelin goruşelim diyorlar.

F

fenerli

Misafir
Bu şekilde davranış göstermeleri hiç hoş değil, bu şekilde cevap alsam çok sinirlenirdim, Metalirik için yarın firma olarak telefon açıp ücret ve ödeme şartlarını soracağım.

M

Metalirik

Misafir
fenerli, çok teşekkür ederim.
Bende sinirlendim dedikleri bunu bilmem ne şubemizin satış temsilcileri ile birebir görüşeceksiniz. Ben oysa ortalama bir fiyat istemiştim. Belki durumum yetmez veya pahalı gelir..
Ama size randevu kesiyorum pazartesi şu saatte görüşeceksiniz dedi.. Çok saçma ama fiyatlar cok ucuk olsa gerek Bilge Adam da korkarım diyemi söylemediler nedir anlamadım ki..
fenerli, MCSD.NET eğitiminin ücretini bu kuruluştan öğrenebilirsen, duacı kalırım :)
İlgin için teşekkürler.

F

fenerli

Misafir
620 saat hafta içi hergün 09.00-13.00 veya 14-18.00 arası
peşin ödeme 5500 ytl. - 18 ay vadeli 7500 ytl.
fatura alırsan %8 kdv ekleniyor

Telefon açana neden fiyat vermediklerini anladım, fiyatlar pek sabit değil gibi.

(Eminim bizede bayram sonrası telefon açıp durum soracaklardır, eğitime katılacakmısınız diye)

M

Metalirik

Misafir
fenerli, ilgin ve bilgilendirmen için çok teşekkürler.
Fiyata bak of.. Hangi ülkede yaşadığımızı zannediyorlarsa..
Tekrar ilgin için çok teşekkür ederim.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat verilmemesinin sebebi hem fiyatların oynak olması,
hemde fiyatı duyanın "uff fazlaymış" yanıtını vermeden "oldu, iyi günler" diyerek telefonu kapatmasından kaynaklanıyor.
Halbuki fiyat konusundaki tereddütlerinizi müşteri temsilcisinin yanında söylediğinizde, hemen size alternatif ödeme kanalları, taksit yada peşin ödemeniz halindeki indirim olanaklarını sunuyorlar.

Sonuçta telefon vasıtasıyla bir elin beş parmağını geçmeyen müşteri bulmaktansa, bürolarına davet ederek hem en baştan niyeti olan kişileri seçerek nispeten daha ciddi kişileri tercih etme yoluna gidiyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5