İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mikogo Uzak masaüstü bağlantısı

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
mikogo.png

Mikogo Uzak masaüstü bağlantısı

Müşterilere uzaktan masaüstü desteği vermek veya iyi bir ekip çalışmasını uzaktan sağlamak için en çok tercih edilen yazılımlardan olan uzak masaüstü yönetimi için Mikogo yeni bir alternatif sunuyor. Masaüstünüzde açık olan her türlü belge veya sayfa Mikogo ile paylaşılabilir. Aynı zamanda dosya paylaşım desteği sayesinde 200 MB'a kadar istenen her dosya paylaşılabilir. Çapraz platform desteği sunan Mikogo, hem Windows hem Mac işletim sistemi kullanıcılarının ortak kullanımına olanak sağlıyor.

Eşdeğeri yazılımlar arasında pratik kullanımıyla öne çıkan Mikogo 10 kişinin aynı anda ekranınızı görüntülemesine izin veriyor. Mikogo oturuma özel olarak 9 haneli bir ID belirliyor. Bu ID ile ekran paylaşımı yapan kişinin masaüstüne ulaşılabiliyor. Dolayısıyla oturuma katılımcı olarak katılmak için Mikogo'yu kurmanıza gerek yok. Mikogo internet sitesindeki join session linkine tıklayıp katılmak istediğiniz oturumun ID'sini ve adınızı girerek masaüstünü görüntüleyebilirsiniz. Mikogo ile ekran üzerinden sunum yapabilir, video konferans düzenleyebilir veya uzaktan yönetim özelliğiyle teknik destek verebilirsiniz. Bu oturumları kaydetmek isterseniz Mikogo size kayıt seçeneğide sunuyor. Kaydettiğiniz oturumları Mikogo Session Player'ı ücretsiz indirerek izleyebilirsiniz.

Özellikleri:

10 kişiyle ekranınızı paylaşma
Çapraz platform desteğiyle hem Mac hem Windows işletim sisteminde çalışma
Uzaktan mouse ve klavye yönetimi
Oturumları zamana göre veya canlı kaydetme
Zaman çizelgesiyle oturumları planlama, katılımcılara hatırlatma
Kurulum gerektirmeden online oturumlara katılma
200 MB büyüklüğüne kadar dosya paylaşma

http://hotfile.com/dl/99876363/3a562aa/Arsivmerkezi.blogspot.com---mikogo-starter.rar.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5