İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

moderator arkadaslar lütfen ilgilenin önemlidir

garipserseri2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumunuzda garipserseri kullnıcı adına sahip üyeyim ismim Kemal
Gelelim konuya dün bir konu acmıstım site marez diye banlanmıs arkadaslar ben sitenin ücretini ödeyerek aldım webmastersitesinde banlandığı yazılmıs doğru siteyi bana satan kişi şikayet etmiş calıntı sisitem satıyor diye moderatorde bizden bilgi alamdan direk konuyu silmiş bizde kendisine ödeme makbuzlarımızı ilettik vede konumuz tekrar acıldı

öncelikle sayın forum iyi net yonetimi arakdaslar webmaster sitesindede aynı sorun oldu burdada yazıyorum

1.konuyu acan kişiye mesaj atarsınız bu sekilde bir sorun var vede bir süre verirsiniz örnek 12 saat gibi neden bize mesaj atmadan kapattınız
2.site barış adlı bir kişiden ödeme yapılarak alınmıştır dekontları webmastersitesindeki konuda eklenmiştir(1 dekont eklendi isteyen varsa diğerinide ekelrim)
3.bazı arkadaslarımız sorular sormus umarım ismimizi acarlar bizde cevapalrız
4.site anladığım kadarıyla zaten bize satılmadan önce heralde marezmiş su anda bende dolandırılmıs oldumdemekki ne yapalım yapacak birsey yok

http://forum.iyinet.com/site-satis-...ticaret-sitesi-yetisenler-aliyorrrrrrrrr.html

kapatılan konum yukarıdadır

ve bu konuyu acabilmek için tekrar üye olmak zorunda kaldım lütfen garipserseri adlı üyeliğim ban kaldırın bu üyeliğimide silin

arkadsımızın birisi webmasterde konu kapatıldı falan yazmıs bunu okusun lütfen

http://www.webmastersitesi.com/kodl...-ticaret-sitesi-yetisenler-aliyorrrrrrrrr.htm veya herkes okuyabilir sorun yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5