İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moneybookers tan para çekeceğim..ama ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilk kez moneybookers kullanacağım. Bir ödemem geldi. bekliyor hesapta.
370 ytl civarı. banka hesabım ekli moneybookers.com da ( iş bankası - YTL hesabı )
ama para çekmek isteyince şu uyarı okudum. " yardım "kısmında cevap bulamadım. size sormak istedim..

euro olarak ödeme yapılır yazıyor ama benim hesabım Ytl..

- problem olur mu? tecrübe eden var mı?
- Kaç günde hesaba işleniyor bu transferler?

---------------------------------------------------------------------
"Bu para çekme işlemi uluslararası bank-wire havalesi olarak gerçekleştirilecektir ve alan/aracı banka ücretlerine tabi olabilir. Moneybookers bu gibi ücretler için sorumlu tutulamaz.

Çekmekte olduğunuz para EUR ile gönderilecek

Para çekmek istediğinizi doğrulayın 370.61 TRY

Ücret 3.28 TRY

Banka transferi şu hesaba:

xxx xxx xxx ( benim ytl işbankası hesabım yazıyor )
---------------------------------------------------------------------

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önce int. bankacılığından kesinti olmaması için euro hesabı açtır.
sonra o hesabı verify etmen gerekiyor, eğer daha önce ettiysen bişey olmaz ama ilk kez hesap giriyosan verify etmelisin. o hesaba ufak bi miktar çekeceksin önce, sonra tamamını çekiceksin. max 5 iş günü içerisinde gelir, işbank max 1,2 euro kesinti ypaar.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
problem değil kesintiler..sonuçta YTL hesabıma ulaşır değilmi para?
banka hesabı ekliydi zaten moneybookers'ta.

işlem yaptım şimdi. YTL hesabına gönderttim. işlem tamamlandı yazıyor (beklemede - 5 iş gününde hesaba geçer dedi )

yanlış işlem yapmadım inşallah:=)

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir hesap (euro) açmadan, mevcut YTL hesabınıza gönderttiniz parayı, değil mi? MoneyBookers'a bu gece üye olmuş birisi olarak sonucu ben de merakla beklemekteyim. :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam problem olmuycakta baya bi kur farkı yiycen banklar bindiriyorya ondan işte :)

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:d

Adamlara para yatırırken Akbank aracılıgı ile yerel EFT transferi olarak yatırabiliyoruz ama para alırken uluslararası wire transferi olarak alıyoruz.

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mb taksitli ödeme yapıyo

arkadaşlar ben de 1 ay önce mb ye üye oluştum. geçtiğimiz günlerde bir müşteri benim siteden ürün almış (belçika) para mb deki hesabımda görünüyor. Çekmek istedim önce benim banka hesabını doğrulamam için 10 euro çekmem lazımmış o para bana gelince referans kodu ekleyeceklermiş dekonta onu giredcekmişim siteye ve daha sonra paranın tamamını alabilirmişim. Tamam 10 euro aldım mb hesabımdan banka hesabıma 2 gün içinde para geldi ama kod gelmedi. tekrar bi 10 euro daha aldım yine kod yok. tekrar aldım hâla gelen kod veya numaa vs. bişey yok. bi tavsiyesi olan var mı?? ya da her 2 günde 10 euro alarak devam edicem 80 gün sonra paranın tamamını elde etmiş olucam :D

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de hesabı verified edemedim.Sanal kartın dönem içi işlemlerinde çekilen parayı gösteriyor ama YTL olarak mı USD olarak mı gösteriliyor anlamadım.Ordaki sayıyı yazınca kabul etmiyorlar.Eur olarak göstermesi lazımmış hesabı verified edebilmek için.Bir çözümü olan var mı:D

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyeye para aktarma

dostum ben artık yoruldum parayı nakit çekicem diye çare aramaktan. en iyisi sattığım ürünlerin parası moneybookers hesabıma geliyo. ben de ürün aldığım firmalara moneybookers den ödeme yapıyorum. moneybookers hesabı olanlara trasnferde sorun yok da parayı alamıyom nakit olarak. bu şekilde elde ettiğim kâr da orda birikiyo. bakalım nereye kadar gidecek böyle. ayrıca paypal kullanmayı düşünüyorum artık müşteriler onu daha çok tercih ediyo. paypal dan hesabımı açıp alışveriş siteme entegre edicem. fakat türkiyeye ödeme yönmtemi konusunda yeterli bilgi ve tecrübem yok. bu konuda bilgi alabileceğim biri varmıdır?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
7 gün oldu hala hesabıma geçmedi.
mail attım ama oto-mesaj yolluyorlar hep
üzerine yatmazlar dimi:)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana sunları soleyım dostum kurfarkı yıyeceksın bır ıkıncısıde yurtdısından gelen paradan yuklu bır ıslem masrafı odeyeceksın 2 ben 20 euro odemesıtım 80 euro ıcın aklında bulunsun

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
meğer 1 martta bankaya gelmiş para ( 26 şubatta gönderildi )
ben 5 mart yada 6 martta bankaya gittim (çünkü ytl hesabımda görünmüyordu internetten bakınca ) meğer isme gelmiş para euro olarak
bende ytl olarak çektim. problem yok yani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5