İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3dostu.com SATILIKTIR.

L

Limitsiz.Net

Misafir
PR değeri 4 MP3dostu.com Satılıktır arkadaslar

Hosting Problemleriiz nedeni ile siteyi satmaya karar verdik

www.mp3dostu.com

Scripti ve mp3leri ile birlikte verebiliriz.. ancak su anda kapalı

Acıkcası bir fiyat düşünmedim ancak siz teklif verirseniz en uygun teklifi veren arkadasa satarım

irtibat: [email protected]

L

Limitsiz.Net

Misafir
Arkadaslar Ban Konusunu düşünüyorsanız Eger ip değiştirilerek bu sorun halledilebiliyor. ki sizin fikriniz saygı duyarım ama inanın Hosting problemmi yasıyoruz yoksa acacağız

W

webbil

Misafir
Korkma serhat, kavga çıkartırız gerekirse, kapatamaz mu-yap, şu-yap, bu-yap .. satma :)

L

Limitsiz.Net

Misafir
abi korku filan değil millet yanlıs anladı bandan korkan ban gibi olsun telekom filan hikayede biz hosting yüzünden kapattık vallada billa

ama madem bukadar yanlıs anlasıldım satmıyorum abi siteyi filan samıyorum

makine alacam abi

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Limitsiz.Net' Alıntı:
Arkadaslar Ban Konusunu düşünüyorsanız Eger ip değiştirilerek bu sorun halledilebiliyor. ki sizin fikriniz saygı duyarım ama inanın Hosting problemmi yasıyoruz yoksa acacağız

ah ah keşke böle olsa ip ban olupta düzelse neden böle konuları araştırmadan sallama mesaj yazıp bunun gercekmiş gibi yansıtıyorsunuz..

bu ban konusu bu foruma takılan bir ben ve bir arkadaş kadar ciddiye alıp derin araştırma yapan olamadı kaçkişi siteleri kapatan o bilişim agları dairesinin elemanı ile görüştü. ( adamın cevabı bana : elimde suan dosyanız var mahkeme kararı bu kararal kapattım ben : acılmıcakmı site? yetkili : valla mahkeme kararını kaldırın ben hemen acayım sorun degil bu karar oldugu sürece ben bişi yapamam)

kaç kişi mahkmeye veren mu-yap yetkilisi ile yüz yüze işin aslını öğrendi..??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5