İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3Turkey.net i ne yapayim?

B

Bedavalar-Net

Misafir
Mp3 yükleme dagitma isi ve bu mp3 sitesiyle ilgilenmem baya bir zamanimi alicak.Bu domain yaklasik 1 senedir aklimdaydi ve aldim.Mp3 dagitimi disinda ne yapabilirim bu domainle?Domain benim cok hosuma gidiyor bos kalmasina gönlüm razi olmadi.in-out sistemli bir toplist kursam sizce nasil olur?

Bir düsüncem daha var forum yapayim dedim bu domaini,mp3 siteleri sahipleri tartisma platformu gibi bisey olabilir diye düsündüm,maddi bir cikar bu siteden kesinlikle beklemiyorum,yapici fikirlerinizi benimle paylasirsaniz sevinirim.

selamlar

I

iyiliste

Misafir
Merhaba;
Bence mp3 siteleri toplisti yada rehberi yap.
Hiç yokda mp3 yuklenilebilen sitelerin linklerini koy.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende mp3indir.net e bişey yapcam ve çok güzel bişey olcak :) olunca görüceksiniz. Bence o siteye güzel bir script koy ve mp3 linkleri ekle hosting derdin olmaz link eklersin ama bayaa uraşman gerekir sürekli güncel kalması için :D umarım başarılı olursun kardeşim

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence sadece Türkçe içeriklli mp3 sitelerinin linklerini barındıran bir toplist yap ; yani bir mP3 toplisti , kolay gelsin şimdiden ....

G

Gencturk.Net

Misafir
mp3çalar, mediaplayerlar ve/ya codec sitesi de olabilir, böylece içerik illegal olmadığından malum sitelerden reklam da alabilirsin...

internet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iddali olarak bir mp3 toplist i aç bence. hem masraf olarakta etkilemez fazla.bw falan.. bu çok daha iyi olur..

B

Bedavalar-Net

Misafir
yorumlariniz icin tesekkürler arkadaslar,suan sponsorluk icin anlastim,birazdan domaini yönlendiriyorum.

iyi günler herekeze

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence söyle güzel sade bi tasarim ve fasla reklam olmadan in out toplist yap..

dedigim gibi fasla popup olmasin madem maddi bise istemiyon böyle bisi iyi bence :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi