İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mpe3.net domain satılıktır !!!!!!!

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitesi yapan arkadaşlara duyurulur !!!!!

mpe3.net domain satılıktır. Açık arttırma usulü en fazla teklifi veren arkadaşa satacağım.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım gittigidiyor da falan sat bence.. arkadaslar boyle virgullerle giderse 23 e bile ulasmaycak gibi :)))))))))

www.netistanbul.com İSTANBUL' a bi katkida benden..

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyor.com akılıma gelmedi harbiden :D Üstelik sitemde bannerıda var :D

Zaten ben arkadaşların $x.001 gibi tekliflerinde ciddilermi yoksa espirimi yapıyorlar çözemedim :D :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ozcesa, beni ilgilendiren domainin kayit tarihiydi. O yuzden eger domain elinde kalirsa, alis fiyatinin 3 katina ben almayi istedim. Zira yeterince mp3 domainim var. Umarim, kafandaki fiyata yakin bir bedelle satarsin. Aksi durumda teklifim gecerlidir.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD' Alıntı:
ozcesa, beni ilgilendiren domainin kayit tarihiydi. O yuzden eger domain elinde kalirsa, alis fiyatinin 3 katina ben almayi istedim. Zira yeterince mp3 domainim var. Umarim, kafandaki fiyata yakin bir bedelle satarsin. Aksi durumda teklifim gecerlidir.

Aslında bu kadar düşük teklifler geleceğini ummuyordum. Bana iyi bir domain gibi gözüktü çünkü. Neyse o kadar da önemli değil zaten. Dediğin gibi elimde kalırsa ya kendim bi mp3 sitesi yapar scriptle beraber satarım ya siteyi kendim işletirim yada sana dediğin fiyattan bırakırım. Eğer sana bırakmaya karar verirsem herhalde en geç 3-5 güne kadar pm atarım.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoo espri felan yapmıyoruz 22,02 $ a satın alacağım. satmak istersen buradayım her an cayabilirim :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devil hayırlı olsun arkadaşım o zaman o kadar vermem bu domain için bir sürü domain var mp3 :)

W

w0w

Misafir
mpe3 domaini aramalarda seni mp3 keywordünde hiç üste çıkarmaz mp3 harfleri yan yana geçmiyor sadece 4 karakter ve akılda kalabilir alacak arkadaşı bilgilendiriyim dedim :)

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w0w' Alıntı:
mpe3 domaini aramalarda seni mp3 keywordünde hiç üste çıkarmaz mp3 harfleri yan yana geçmiyor sadece 4 karakter ve akılda kalabilir alacak arkadaşı bilgilendiriyim dedim

Arkadaşım, google'a gir, indir diye arama yaptır Türkçe sayfalarda ilk sırada innDir.com çıkıyor. Bu nasıl oluyor peki..
inndir.com'un altında anındaindir.com, javascriptindir ve alan adında indir geçen diğer siteler çıkıyor.

google toolbar çalışmadığından pr lerini kontrol edemedim ama madem domain de ilgili anahtar kelime bu kadar önemli de nasıl oluyorsa, inndir.com, domainlerinde indir kelimesi geçenlerden daha önde çıkıyor.??

W

w0w

Misafir
ozcesa' Alıntı:
Arkadaşım, google'a gir, indir diye arama yaptır Türkçe sayfalarda ilk sırada innDir.com çıkıyor. Bu nasıl oluyor peki..
inndir.com'un altında anındaindir.com, javascriptindir ve alan adında indir geçen diğer siteler çıkıyor.

google toolbar çalışmadığından pr lerini kontrol edemedim ama madem domain de ilgili anahtar kelime bu kadar önemli de nasıl oluyorsa, inndir.com, domainlerinde indir kelimesi geçenlerden daha önde çıkıyor.??
bu site içine koyduğu keywordlerle oluyor. İyi bir optimizasyonla her domain üst sıraya çıkabilir. Ama domain adı bir avantajtır. mp3 diye aratırsan ve ilk sıradaki siteye bakarsan söylediğimi anlarsın. Çok mp3 geçmesi değildir sebebi aranan kelimeyi direk içermesi ve uzantısının .com olmasıdır. eğer kullanıcı mpe3 diye ararsa o zaman evet çok işe yarar ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5