İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mpg formatını birleştirmek ?

M

muzio

Misafir
Merhaba

.mpg uzantılı 10 tane dosya var ve bunlar birbirinin devamı, bu dosyaları tek bir dosya haline nasıl getirebilirim ? Bunu yapabilen program varmı ?

Teşekkürler

M

muzio

Misafir
Programı indirdim ve biraz kurcaladım ama birleştirme işini beceremedim, 1. mpg i ekliyorum ama sonra 2. yi nasıl ekliyorum onu bulamadım, eğer kullanımını biliyorsan kısaca anlatırsan sevinirim,

Saygılar

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bu programı biliyordum ancak hiç kullanmamıştım. Yardım dosyalarını okumanı veya destek birimleri varsa oraya danışmanı öneririm.

"I have 10 mpg files and need to connect them. How to do that by using VirtualDub?" sorusunu ilet. Umarım yardımcı olurlar.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam dostum, başlığını gördüm ancak oldukça yoğun olduğumdan dolayı cevap veremedim, yarım edemedim. Kusura bakma.

Öncelikle www.netarsivi.com/dowload/programlar/WinMPG_VideoConvert_setup.EXE
programını indirip .mpg uzantılı dosyalarını .avi uzantılı dosyalara çevir.

Daha sonra da windows XP içinde bulunan "movie maker" isimli programla (Başlat/Programlar/Donaltılar/Windows Movie Maker) dosyaları import edip (ekleyip) birleştirebilirsin.

Kullanımı oldukça basit olduğu için detaylara girmiyorum, ancak herhangi bir sorun yaşarsan yada program kullanımında takıldığın yerler olursa çekinmeden sor.

Kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5