İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mucize

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yabancı bir sitemden o günkü tekil hit 26 kazanç 41 dolar
bu nedir ya :)

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasi yaaa bende mrk ettim yalniz lutfen sitelerinizi yazmiycaksaniz boyle konular acmayin. bende aciyim beyler bi sitemden click basina 70 dolar aldim die. insanlar mrk ediyo bosunaa...

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
icerigin ne oldugu ve reklamı nereye koydugunu soyleyebilirsin ama bence kesinlikle sitenin adresini verme.eger ertesı gun aynısından 12 tane daha gormek ıstemıyosan...

edit:
ayrıca bu kaznadıgın rakam, reklam verenin faza mebla girmesinden olabilir.ornegın ayarlarken 2$ diye 20$ yaptıysa falan toplamda 41'e yukseltmıs olabilir

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gencturk.Net' Alıntı:
Hala "hitim su kadar" diyenlere kapak :)
Baslikta "mucize" yaziyor. Bahsedilen hit ile o miktari herkes kazanamaz. Fakat hitim su kadar diyenlerin ortalama kazanci vardir.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha önceki konu başlıklarında bir çok arkadaşa web site isminizi yazmayın diye bende çok kez söylemiştim adsense ücretlerinde bir arkadaşın dediği gibi abartı yapmamın bana ne faydası olacak zamanında 0.12 dolar olduğu günleride nasıl yazdıysak bugunleride yazıyorum ki zaten hergün bu fiyatlar gelmiyor siteden toplamda 54 boşda domainim ve 20 den fazlada yabancı dilde (ingilizce-fransızca) sitelerim var ben adsense hakkında ne öğrendiysem bu ve bu tarz sitelerden öğrendim o dediğim sitenin normal günlerde geliri 10-15 dolar arası sitemin konusu basın-yayın diyeyim (haber portalı tarzı bişey değil ona ne gücüm ne zamanım nede ajanslarla anlaşacak kadar yetkim yeter)

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böle bir konu ortaya atıyorsan açıklamasını yapmak zorundasın. lütfen adresinizi yazda bizde bilelim senin doğru söleyip sölemediiğini.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
siteni söleme millet aynisindan yapar

bu ne demek anlayamadım, ne işiniz var burada o zaman, sitesini söyleyip tüyo veren bizim gibi saflardan bilgi almak için mi varsınız sadece? bence ne söylediğinize biraz dikkat edin. herkes sizin gibi sitesini söylemekten çekinirse burada birbirimizden nasıl bir şeyler öğreneceğiz? her cümlede başkalarının sitemizi kopyalayacağını mı düşünmemiz lazım. Bir buluş yaptıysanız tabii patentini almadan buluşunuzu kimseye söylemeyin.. Ama galiba bir web sitesinden bahsediyorsunuz..

saygılar..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link100.net' Alıntı:
böle bir konu ortaya atıyorsan açıklamasını yapmak zorundasın. lütfen adresinizi yazda bizde bilelim senin doğru söleyip sölemediiğini.

1-Sana Hesapmı vermek zorundayım
2-Sitemin adresini söylemek gibi bir zorunluluğum yok
3-İnanıp inanmamak isteyenin keyfine kalmış birşey normal şartlarda 10-15 dolar kazanç sağlayan bir siteyi okadar buyutmenin bir manası yok başlıktada mucize demişim hergün o parayı kazandırmıyor
4-Siteden kaç kişiyi biliyoruz araya yyyyx.com yada zzzz-zzzz.com şeklinde bir domain alıp copy paste ile aynısını yapacağından
5-Sitenin zaten konusunu yazdım
6-Sanki google a alternatif buldum dedim :)

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hakkaten bu forumda site adresi vermek riskli hale geldi. ertesi gün siteniz hedef haline geliyor. 1 aydır cesaret edip sitemi barındıracak hosting bulamadım.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unutmayalim arkadaslar tiklama basina 27.48 $ veren reklamlar var o kadar tik ile o kadar bize cok abartili geliyor ... Hangi konuda reklam alacaginizi bilirseniz kendiniz sasirmak yerine sefa surersiniz ...

Iyi calismalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi