İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Munazara.net Ne Kadar Eder ?

leblebi82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar elimde munazara.net domaini var. Ne yapacağımı tam bilmiyorum şu anda. Üniversitelerdeki münazara toplulukları aklıma gelmişti alırken.

Satmak istesem ne kadar eder sizce ?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kelime anlamı ile çok iyi bir kaliteli Tartışma Platformu (Forum) olabilir.. Ama tabiki yatırım gerekli sabır gerekli reklam gerekli...
Satma işine gelince sanırım projeni yaptıktan sonra değer bulabilir. Şu anda reg X 2 veya 4 arası diyorum ..
Başarılar..

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Evet Mantıklı Bir Yaklaşım.
Ama Yok Ben İlla Satacağım Dersende Reg x 2 Değil, Reg Anca Eder Diyebilirim.
Çünkü Domain Özelliklerini vs Belirtmediğine Göre, Yeni Kaydedilmiş Bir Domainden Herhangi Bir Fazlası, Kendini Belli Eden Bir Yanı Yok Sanırım.
Ve + Olarak; Forum vs Düşünülürse Çaba ve Uzun Zaman Gerektiren Bir Yatırım Olacaktır.
Bu Yüzden Reg Anca.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sanırım Senin Aklında da Bir Rakam Var. Paylaşmak İster misin ? :)

leblebi82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok herhangibir rakam belirlemedim. Açıkçası satmaya da tam karar vermedim. Ne yapabilirim diye düşünüyorum şimdilik.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
org uzantısı da dolu domainin.

Domain org uzantisinin dolu olmasi iyi para edeceği anlamına gelmez, Zamaninda Org u dolu olan domainin net uzantisini hemen Regliyordum ama bir çoğu elimde patladi, Domain reglerken çok iyi bir domain olmadıkca net org tercih etmiyorum. Domain reglerken satmak için alıyorsaniz size tavsiyem COM domainden saşmayin bahsi geçen domain COM olsaydi 1000 1,500 arasi ederdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5