İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muziklerim.com Satılık..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.muziklerim.com satılıktır..

Domain + Tasarım + Host

Pr = 4

Gunluk Tekil Hit = 4000

Gunluk Cogul Hit = 20000

1 Senelik Web Hosting & Mp3 Hosting

Tasarım & Asp yazılımı

Admin Paneli mevcut Site Üzerindeki Tüm Değişikler (banner ekleme tum alanlar - Mp3 ekleme - Muzik Sözleri Ekleme - Mp3 Silme - Haber Ekleme - Toplist Ekleme - Sanatcı Ekleme - Mp3 Kategorisi Ekleme )

Fiyatı = 3000 YTL ( 3 Milyar TL )

Lutfen Oha seklinde yorumlar yapmayınız.. Sadece Ciddi Dusunenler Pm Atsın Yada msn : [email protected] adresinden irtibat kursun..

Ciddi olmayanlar irtibata gecmesin.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiti konusunda suphesi olana webservis panelinin sifrelerini veririm.. sorun değil.

Z

zeynelkoc

Misafir
_______________________ Bugun dün
muziklerim.com bedava mp3 1571 4015
sanırım açıklayıcı olmuştur istatistik webservisten yani sitenin hiti 4000

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynel ilgin icin saol.. bugun hitler biraz dusuk gece 5 saat kapalı idi site.. arkadaslar sadece alıcı olanlar yorum yapsın lutfen..

dazlakcom sitenin aylık kazancı konusunda burda yorum yapamam alıcı olan olursa o arkadasla konusuruz.. Ayrıca PR degerini 2 bulmussun nerden baktın? PR si 4 dür sitenin.

N

nsbil

Misafir
arkadaslar sadece alıcı olanlar yorum yapsın lutfen..

alici olmadigimizida nereden cikardin ? tam olarak anliyamadim neyi kast ettigini.. o gece 5 saatte 1000 kisi bile girse sitene yine kurtarmiyor yazdigin rakamlari. alicak olan insanin bunlari bilmesi lazim. belki dogrulugu olsaydi hitlerinin biz alirdik. bunu kimse bilemez. amacimiz insanlari ve sitelerini yipratmak degil. garip olan seylere yonelip normale cevirmek. bir nevi destektir aksine tesekkur etmen lazim. sitende gayet hos duruyor.. sevgiler saygilar...

N

nsbil

Misafir
Hit x(1000) 2.5 2.4 2.3 2.3 2.5 2.8 3.0 3.1 2.4 3.4 3.9 3.9 3.2 4.2 3.7 4.0 1.7
duzeltiyorum.son gunlerde bir artis var 3000 den dusmuyor assgiya sizinde gordugunuz gibi. yaptigim bir yanlislik varsa affola.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha henuz niyeti olan yok sanırım.. neyse bekleyip iki gun kaldırırız..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 $ civarı updated.com Yesil-kart.com 50 - 100 arası.. ayrıca diger tekel'den verilen reklamlar oluyor.. Reklam alanı zaten cok tuttum sitede.. bugun dısında popup reklam v.s'de oluyor.

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hımm

mexut' Alıntı:
Lutfen Oha seklinde yorumlar yapmayınız.. Sadece Ciddi Dusunenler Pm Atsın Yada msn : [email protected] adresinden irtibat kursun..

Son Teklif Tarihi : 20.02.2005 Saat 20:00

Ciddi olmayanlar irtibata gecmesin.

iyi anlamışsın ne diyeceğimizi :p o parayla neler alınır neler çok uçuyorsunuz hemde çooooookk

I

idealsohbet.com

Misafir
sohbet.net domaini icin 40$ isteyen adam neden yorum yapar ki anlamiyorum.. birak adam satsin domainini bence güzel ismi var insallah satarsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5