İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mybbdestek.com - Projenin sonu :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Arkadaşlar mybbdestek.com kapanacak gibi, mehmet askere gidecek, forumun gidişatı iyi olmadığı için kapanacak sanırım. üzüldüm açıkçası :(
mehmetin sözleri;
Merhabalar MybbDestek kullanıcıları ve takipçileri,
MyBB Destek Hep Destek Tam Destek sloganı ile Türkiye'de MyBB Türkçe çevirisi, eklentileri ve temaları ile siz MyBB Severlere, Webmaster araçları gibi çalışmalarımızla Webmaster aday ve arkadaşlarımıza destek olmaya çalıştık her zaman.
MyBBDestek.com u bu zamana kadar taşıyan bir çok ekip arkadaşımız ve gönüllü destekçilerimiz oldu her zaman. MyBBDestek her birine ne kadar çok teşekkür etse azdır.
Bir çok sorunla karsılastık, yaşanmasa dediğimiz olaylar yaşadık ama yinede yılmadık daha iyi olabilmek adına daha ilerilere doğru yol almaya çalıştık yeni plan ve projelerle.
Uzun zamandır yönetim ekibimizdeki ve sitedeki durgunluk vereceğimiz karar konusunda bizi ısrarlara yönelten neden oldu.
Bir sonraki ay uzun zamandır tecil ettirmiş olduğum Askerlik görevinin tecilini bozdurmam ve Kasımın sonlarına doğru Askere gidecek olmamda bu kararı destekledi iyice.

İyi kötü internet başında olabildiğim(iz) durumlarda gerek site güvenliği, gerek paket takipleri, gerek server/Vps ile ilgili durumları kontrol edebiliyorduk.
Ben/biz burada olamadığımız durumlarda sizlere gerekli güvenli desteği veremeyeceğimizi ve site ile ilgilenebilecek güvenilir ve bilir arkadaşlara ulaşamamız, talepte bulunulmaması üzere siteyi 17 Ekimde kapatma kararı aldık. (iyi bir teklif alınırsa kriterlere uyan yönetim ekibi ile buna karar verilir sonuç olarak.)

Bu zaman zarfında aramızda sorun yaşadığımız herkese, kırılganlıkları olanlara karşı içimizde herhangi bir kin/güdü beslemediğimizi belirtmek isteriz. Kırdıklarımız olduysada hepsinden özür dileriz.

Benden yana hakkım geçenler olduysa helal olsun. Sitede emeği olan herkesede sonsuz teşekkürler defalarca, bu kararı almak okadar zor bir durumki, ama su durumda yapabileceğim pekde birşey yok elimden gelen. Sizlerde hakkınızı helal edersiniz umarım.

Uzun uzun veda cümleleri yazılamıyormuş malesef. Görüşmek dileğiyle...
Herkese internet hayatında ve yaşamarında başarılar dilerim.
Saygılarımla,
Themem

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mybb destek için o siteyi kullanmıyorum fakat yinede üzüldüm...Sonuçta onca verilmiş emek var. Nasıl ilgilenecek birini bulamadı hayret doğrusu. Masraflarını mı karşılayamadı acaba?

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
mybb kullandığım zamanlar bu siteyi takip ederdim yazık olacak gerçekten...

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Başlayan herşey birgün biter malesef.

Bu forum sitesinin yöneticileri gelir elde etmiyorlardı galiba , karşılıksız hizmette bir yere kadar olarak düşünebilirler.

Hayırlısı diyelim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
6 yıl olmuştu neredeyse, belki bir alıcı çıkar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5