İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adklik

T

trgy

Misafir
@Sinyor

O konuda bir bilgim yok. Bir görüşmem daha olacak o konu ile bilgi veririm ama kullanıcı sözleşmesinde yazıyordur büyük bir ihtimalle.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Elçiye zeval olmazmış. Teşekkür ederiz.

Yanlış hatırlamıyorsam 3-4 ay önce alexa tr 600'lerdeki bir sitem için başvurmuştum. Hala olumlu ya da olumsuz bir yanıt alabilmiş değilim. ;)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben de başvurdum, kabul ederlerse deneriz. Bilgi için teşekkürler.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Elçiye zeval olmazmış. Teşekkür ederiz.

Yanlış hatırlamıyorsam 3-4 ay önce alexa tr 600'lerdeki bir sitem için başvurmuştum. Hala olumlu ya da olumsuz bir yanıt alabilmiş değilim. ;)

Banada haber7 nin yöneticileri önermişti mynetadklik'i. LinkZ den yeterince sıkıldık, sayıyormu saymıyormu ne yaptıkları belli değil. Zorda olsa ödeme alabildiğimize şükrediyoruz. Adam gibi bir raporlama sistemleri yok, neye göre ne kazandığımız belli bile değil.

Bende mynet adklik'e başvurdum geri dönen allahın kulu olmadı. Telefon ediyoruz, bu birim için tahsis edilmiş daha bir telefon yok. TRGY nin dediği gibi Gülcan hanım varmış onunla görüşün dediler sonunda.

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sistemlerini incelemek açısından başvurulabilir.. Kabul ederler etmezler bilinmez. Fakat yinede adsenseden daha iyi olmayacaktır. Mynet'te bir zamanlar adsense kullanıyordu. Belkide hala kullandıkları sayfaları vardır.

T

trgy

Misafir
Kullanmaya başladık. İstatistikleri burada gösteririm bir süre sonra. Tık başı ne kadar kazanç vs.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bazı kelimelerın altında çıkan reklamlar sanırım

T

trgy

Misafir
Buyrun size tıklama başı ücretler. Gösterim sayısı ve tıklanma oranı. Yorum sizin.

mynet.png

dipnot: adsmartlink için bu tıklama.

never_fear

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk başta iyi gibi geliyor fakat ödeme sürekli sorunlu ilk ödemeyi 2,5 ay sonra alabildşim, ikinci ödeme yani şubat ayının ödemesi 3 ay olacak halen alacağız hep sallanıyor yok şuğün kesin yok buğün kesin, çoğu zamanda panel hep sıfır gösteriyor ne iş bilemiyorsun...adnet adpop un yerini asla kimse tutamaz

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Şubat ayı için bizde ilk ödememizi aldık, rakam ufaktı bundan sonraki aylarda ise rakam büyük. İnşallah sallamazlar bizide..

T

trgy

Misafir
Ödememi yapmıyorlar duyurulur. Telefonda sürekli oyalıyorlar kullanmayın. ocak ayı ödemesini alamadım daha. :)

Sözünde durmuyorlar kesinlikle durmuyorlar dikkat edin. Onca söz almış olmama rağmen bir tanesi bile gerçekleştirilmedi.

Bir firma sözünde durmuyorsa, özellikle de mynet gibi bir firma onu kimseye önermem. Banner hazırlatıyorum forumda da banner döndüreceğim göndermiyorlar diye. Yanlış kişiye bulaştılar. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bence mynet haklı (anti trgy fan) sen para gönder onlarda göndersin nerde öle hep bana hep bana :p

T

trgy

Misafir
şimdi bi daha aradım suratıma kapattılar işte böyle bir firma mynet. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hep tek taraflı bakmayalım lütfen şimdi sen beni arasan erkekle neden konuşayım suç sende kız olsaydın kapatmazlardı. :cool: forever mynet

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Paniğe gerek yok, telefon bekliyorum şuan Mynetden, hepinizle paylaşacağım durumu.
Bu arada ben Şubat ayı ödemesini almıştım ama rakam çok büyük değildi.

Şubat sonrası olan hakedişler yüksek, elbet ödeyeceklerdir. Mynet ufak bir firma değil. Yaşadıkları sıkıntı reklamları 6 aylık çekler şeklinde alıyor olmaları olsa gerek.. Tabi bu bizim sorunumuz olmamalı..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Mynet Adklik Finans Müdüresi ile görüştüm. Cumaya kadar ödeme tarihleri netleşip ödeme işlemlerine geçeceklermiş.

Ben forum adına bu konunun takipcisi olacağım.
Telefonların kapatılması konusunda da kasıtlı bir durum olmadığını biliyorum, santralleri ile ilgili bir durum olabilir cünkü operator hanım çok nazik biri böyle bişey yapabileceğine ihtimal vermiyorum, müdüre hanımda hakeza çok nazik. Tek ricaları var bu konuda biraz daha yardımcı olmamız.

2 ay beklediğimiz halde alamadığımız ödemeler konusunda insanların agresif davranmalarını ben normal karşılıyorum. İnsanların karşılarında muhattap bulamamaları kadar kötü başka bişey yok.

Mynet Adklik tarafında artık bir muhattabımız bulunuyor.

Gelişmeleri bu konu altında yazmaya devam edeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5