İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mysqldumper'da hata

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
60mb civarında bir forum dbsi yüklüyorum mysqldumper ile tabloları oluşturmaya başlıyor, bayada bir yüklüyor, daha sonra şu hatayı veriyor:

Sql:

Erweiterte Inserts: 1
Tanınmayan SQL-Komandosu:: Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/pitcon/domains/pitbull34.com/public_html/forum/admin/admin_db_utilities.php on line 641

serverın php.ini'de execution zamanı:

max_execution_time = 500

şeklinde. timeout tarzı birşeyden yapmıyor olması lazım. sorunu anlayamadım.

daha önce karşılaşan var mı ?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
60mb civarında bir forum dbsi yüklüyorum mysqldumper ile tabloları oluşturmaya başlıyor, bayada bir yüklüyor, daha sonra şu hatayı veriyor:

Sql:

Erweiterte Inserts: 1
Tanınmayan SQL-Komandosu:: Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/pitcon/domains/pitbull34.com/public_html/forum/admin/admin_db_utilities.php on line 641

serverın php.ini'de execution zamanı:

şeklinde. timeout tarzı birşeyden yapmıyor olması lazım. sorunu anlayamadım.

daha önce karşılaşan var mı ?

Merhaba,
Belliki script'in yaptigi islemlerde birkac sorun var bu sorun bence-ki %99.9 ihtimal Zaman'dan kaynaklanmiyor belki mysql u dump ederken limit'de sıkışıyor olabilir. aslinda
in /home/pitcon/domains/pitbull34.com/public_html/forum/admin/admin_db_utilities.php on line 641

635 ila 650 kodlarini baslarina kacinci satir oldugunu yazarak yollarsan kodlari inceleyip sana bir kac gercekci sonuc cikarta bilirim.
Ama dedigim gibi zamanla ilgisi yok.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
phpBB de panelden yedek alma, önceden aldığın yedeklere güvenme, hatta admin_db_utilities.php dosyasını sil gitsin.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Merhaba,
635 ila 650 kodlarini baslarina kacinci satir oldugunu yazarak yollarsan kodlari inceleyip sana bir kac gercekci sonuc cikarta bilirim.
Ama dedigim gibi zamanla ilgisi yok.

işin garibide bu, şu anda hostta /forum diye bir klasör yüklü değil. dolayısıyla öyle bir php dosyasıda yok. olmayan bir dosyanın ismini yazarak hata veriyor.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işin garibide bu, şu anda hostta /forum diye bir klasör yüklü değil. dolayısıyla öyle bir php dosyasıda yok. olmayan bir dosyanın ismini yazarak hata veriyor.

Merhaba,
Garipden dosyalarmı çagırıyor :) ilginc cidden.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
phpBB de panelden yedek alma, önceden aldığın yedeklere güvenme, hatta admin_db_utilities.php dosyasını sil gitsin.

Merhaba,
Garipden dosyalarmı çagırıyor :) ilginc cidden.

bu forum bana ait değil, bir arkadaşım forumu. benim makinamda host ediyorduk, makinamın bu hdd'si 3 gün önce bozuldu ve tüm verileri kayıp ettik.

arkadaşın elinde birtek bu yedekler var geriye dönme şansımızda yok. bu yedekleri çalışmak zorundayız.

neler yapabilirim ?

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
mysqldumper ile phpbb deki bir dosyanın ne alakası var, o kısmı anlamadım hala.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php.ini'deki memory limiti arttır hallolur. ini_set("memory_limit","20M"); gibi.. (alakasız gibi dimi, valla yabancı forumların yalancısıyım dene sen :D)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
php.ini'deki memory limiti arttır hallolur. ini_set("memory_limit","20M"); gibi.. (alakasız gibi dimi, valla yabancı forumların yalancısıyım dene sen :D)

Merhaba,
Atay diyorki /forum klasörü yok limiti artırsa olmayan forumda ne işe yarıyacakki :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
scriptin ilk başına
PHP:
set_time_limit(0);

yada gerek yok o programa

konsoldan

Kod:
mysql -u kullanici -psifre database_adi < database.sql

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi