İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

nasıl kazanırım? önerilerinizi rica edicem

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben e-muzzik.net in sahibiyim. günde 1400 tekil alıyor(duk) fakat son zamanki ttnet sorunuyla birlikte 700 e kadar düştü malesef. herneyse iyeceğim şey şimdi updated koydum, google adsense başvurusu yaptım. başka yapabilecek birşey kalmadı ne önerirsiniz bana şimdi?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi şöyle mp3 le ilgili bi domain al sonra sedoya yönlendir.. olsn bitsin... bildiğim kadarı ile bu işle uğraşıp gerçekten iyi para kıranlar var...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
şimdi şöyle mp3 le ilgili bi domain al sonra sedoya yönlendir.. olsn bitsin... bildiğim kadarı ile bu işle uğraşıp gerçekten iyi para kıranlar var...

firar, hiti olmayan domaini sedo ya yonlendırırsen hıcbırsey kazanamazsın.
eger kendı sıtesınden sedo da olan bır domaıne lınk verırse bu da yasaktır, yapamaz.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama 400 euro gibi para götüren arkadaşların hepsi bu işi yapıyorlar onlar ödeme alırsa (bu bi kaç gün içinde kesinleşicek bildiğim kadarı ile..) denene bilir..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can söylediğin şey tamamen mantık dışı. Sen bir siteye giren kullanıcıların tamamen refferersız geldiğinimi sanıyorsun. Keşke böyle olsa ama siteyi ayakta tutan backlinklerdir ve ne kadar çok varsa bu site daha çok hit alır pr i artar google da üste çıkar vs vs. Sedonun mantalitesi boşta duracağına bize yonlendir değildir. Para kazanamıyorsan gel sende bende kazanalımdır. Pop up açmadığın sürece linklerden hiçbir zarar gelmez. Bu mantığa göre sedodan 1 kişinin bile kazanamaması lazım. Ben tek tek siteme link verenleri nerden buliyimde kaldırmalarını söyliyim? o zaman ben senin sitene link veriyim sedo da paranı ödemesin. Bu düşüncen kesinlikle yanlıştır haberin olsun.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
updated cek yollar sanırım %50 şans dene zaten deniyorsun.. google adsense kabul ederse guzel alırsın.. bunların dısında reklam verecek siteler bulmalısın buda dusuk bir ihtimal 700 hitli bir siteye reklam veren olurmu bilmiyorum bide yesil-kart.com u dene derim. odeme yapıyor..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeşil kart bildiğim kadarı ile satış sponsorluğu ile veriyor... türkiyeden satış çıkarmı ayrıca ziyaretçi kitlen buna uygunmu bence önce bunu düşün...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dogru dıyorsun.. satıs uzerinden komisyon alıyorsun.. ama kasım ve ocak ayları arasında cok yogun satıs oldugunu belirteyım amerika bu donemlerde kayıt kabul edıyor bu gibi siteler bu donemde cok yogun kayıtlar alıyor.. deneyin derim. ben iyi kazanıyorum.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alican ben bos domaine hit yollamayı yasak dıye bılıyordum(sedo) ama dedıgın gıbıyse dogrudur, yanılmıs ve ogrenmıs oldum.....

Yesil-Kart mevzusuna gelınce, kullanmanı sıddetle tavsıye ederim, ınanılmaz yuksek basvuru oranı var gercekten. Benım Turkce sıtemden bannera tıklayan her 20 kısıden 1 ı basvuru yapıyor. ve odeme konusunda hıc bır sorun cıkarmıyorlar, aylık alt lımıt dıye bırsey yok, 1 ay ıcerısınde ne kazanırsan obur ayın basında hemen hesabına yatırıyorlar...

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kısa zamanda eski haline döner zaten bu tt den dolayı 700 edüştü. kaldıki 1400 e bile reklam verern bulamadım

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alicanorg' Alıntı:
Sen bir siteye giren kullanıcıların tamamen refferersız geldiğinimi sanıyorsun. Keşke böyle olsa ama siteyi ayakta tutan backlinklerdir ve ne kadar çok varsa bu site daha çok hit alır pr i artar google da üste çıkar vs vs.

Alıcan, bır sıtenın nasıl ayakta durdugunu cok ıyı bılırım, 7 tane aktıf ve para getıren sıtem var !
Sadece Sedo da kı domanıne lınk verılıp verılmeyecegını bılmıyordum. (ogrenmıs oldum)

Yanı bır sıtenın nasıl hıt aldıgını ogretmene gerek yok bana...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emuzzik' Alıntı:
ya kısa zamanda eski haline döner zaten bu tt den dolayı 700 edüştü. kaldıki 1400 e bile reklam verern bulamadım

Şu sıralar reklamlar oldukça düştü. Dikkat ederseniz google da bile eskisi kadar Türkçe reklam yok. O yüzden 1400 tekile reklam alamaman gayet normal.
Tabi bide sitenin içeriği önemli!

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bedavaonlıne ın da dedıgı gıbı adsense Turkce ıcerık ıcın fazla reklam bulundurmamakta, var olan reklamların cogunlugu green card sıtelerıne aıt.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yesil-kart reklamı gereksiz diye düşünüyorum. bir dönem yaptım ve bir başvuru oldu onun da ödemesi yapılana kadar bekleyemedim. yani üye ödeyecek de sonra bana gelecek. boşa yer kaplar diye düşünüyorum. kitapyurdu'nun küçük bannerı ile de bir süre sonra aylık bağlatabilirsiniz. fazla da yer kaplamaz. updatedgüsel sayıyor ama kendim ödeme almadan bişey diyemeyeceğim. google adsense'i ise ayrı bir tarafta düşünerek özen göstermelisin bence.
iyi çalışmalar.

M

malatyasporlu

Misafir
sedoyu ben denedim yönlenmedi bunun uzmanı ARKaDaStır onu tavsiye ederim

nettereklamı sana öneririm tık başı 60.000 bende yaklaşık 5 milyon oldu 25 milyonda ödüyor.. banka hesabına ödeme yapıyor benim üyem olmak istersen
Buradan benim üyem olmak istemezsen Buradan üye olabilirsin...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can sadece bilmiyorsundur diye açıklama yaptım kusura bakma bidaha yapmam. Tekrar yardımcı olduğum için özür diliyorum

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
of be abi, bari sen trip atma...
sadece soyleyis tarzin hosuma gitmedi okadar...

Ayrıca yardimci oldugun icinde tesekkur ederim, ogrenmis oldum.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece yardımcı olmak istiyorum okuduğum mesajları okursan aşağılayıcı bir tavır asla yok sadece anlatmaya çalışıyorum yanlışım olduysa da özür dilerim. Bilmiyo olabilirsin diye düşündüm en ince detayına kadar anlattım biraz anlayışlı olursanız destek olma hevesimiz gitmez. Bende özür dilerim :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
updated eşşekliğini gösterdi bence reklamlarınızı kaldırın ki heriflerin ekmeğine daha fazla yağ sürülmesin... (eğer 50 $ ı geçtiyse tabi geçmediyse 50 ı geçip durun belki öder... sonra bana sövmenizi istemem :p )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi