İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Natro Web Hosting ten uzak durun diyorum, başkada bişi demiyorum.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar beni bu forumda tanıyan tanır, polemikten tartışmalardan hep uzak durmuşumdur, ama bugün bu natro web hosting midir nedir beni deli etti inanın çıldırdım desem yalann olmaz.

Olaydan bahsedeyim, bugün bir adet .net domain alayım dedim, girdim domaini kredi kartı ile aldım sistemleri otomatik değil bir kere 10-15 dk bekledim baktım bi cacık olduğu yok, sitelerinde bulunan canlı desteği açtım, dedim sizin sisteminiz otomatik değilmi domaini aldım ama hala reglenmemiş vs dedim. Karşı taraf bana (işlem yaparken harhangi bir uyarı vermedi) tc kimlik numaranızı vermeniz gerek yoksa işlem onaylanmaz vs dedi. bende ne alaka dedim bi domain alıyorum vs dedim. Neyse velakin ben tc yi vermedim onlarda işlemi yapmadılar sonra ben iade istiyorum dedim, olur şu maile bildirin geri ödeme isteyin dediler neyse bildirdim aradan 2-3 saat geçti cevap yok. Tekrar siteye girdim canlı desteği açtım durumu anlattım, bişiler dedi ve p.tesi ancak geri ödeme kabul edilirse olur gibi bişiler dedi. bende lanet olsun tc kimlik numaramı vereyim açın domaini dedim. Neyse tc kimlik numaramı verdim hatalı dediler vs ( hatalı değil bu arada ) neyse sonunda halledebildiler. :) yaklaşık 4-5 saat sonra domain nihayet reglendi. Ondan sonra dns olayı var oda uzun sürer, velakin sistemleri otomatik değil. destek 5 para etmez. vs vs...

Natro Web Hosting firmasını tavsiye etmiyorum arkadaşlar uzak durun.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Parayı alırken TC noistemiyorlar da iade için neden istiyorlar?
Topu topu geldiği yere geri gönderecek, TC no ile olacak iş mi?
Ahmet iş yapsın, Mehmet Ahmet'in TC No söylesin; işlem iptal(!)

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her zaman domain reglemede name.com hosting de de mediatemple.net =))

Bu ikisinin ustune tanimam :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
2-3 lira hesabı yapınca böyle oluyor ne yazıkki. Ucuz etin yahnisi diyelim. Kredi kartı kullanırken türk firmalardan reglemek akla mantığa uygun değil.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben vps almak için şirket arıyordum. çok özel bir projem için güvenilir bir yer arayışındaydım. natro ile konuştum bana güven nasıl sağlarsınız dedim elemanlarınız olarak sistem olarak scriptin çalınması vs. şeklinde. cpu oranlarını filan sordum ne yazık ki cpu nedir bilen yok. script çalınması olayına da saçmalamayın diye bir cevap alınca zaten uğraşmadım kapattım tokatlar gibi cevapları vardı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5