İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne biliyorlar ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Merhaba, arkadaşlar gece gece sizleri rahatsız ediyorum ama sevgili Gamend Arkadaşımın ilgili konusunu görünce birden maziye daldı gözlerim eskilerden birşeyler aradım ve buldumda yıllar yıllar öncesinden kalma ta lise çağlarımdan bir yazı geldi karşıma ve bende sizlerle paylaşmak istedim.

Umarım hoşunuza gider.

Sevmek güzeldir karşılığı olsada olmasada. Bir insanı seversen kendinide seversin ama sevilmeyip karşılık bulamayıp kafaya takar kendine kötülük edersen ömründen seneler seneler kaybedersin bir gün bu kaybettiğin senelerin farkına varırsın ama o zamanda iş işten geçmiştir :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ya arkadaşlar gece gece konu açmaya çalışınca böle oluyo işte : (

önizleme yapabilmek için öylesine başlığa aaaa yazmıştım ve unutmuşum düzeltmeyi..

Yönetici arkadaşlardan ricam konu başlığını

Ne biliyorlar ?

Olarak değiştirebilirlermi... offf yaaa gitti kafa..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
konu başlığı neden "aaaa" :) bu arada yazı guzelmiş ama yazının yeriburası değil gamend in konusu :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
konu başlığı neden "aaaa" :) bu arada yazı guzelmiş ama yazının yeriburası değil gamend in konusu :)

başlık için ikinci post ta bi ufak açıklama yaptım yönetici arkadaşlar gereğini yapacaktır..

Evet ilk başta bende orasıdır diye düşündüm. Ama bunca yıllık bir eserin göz önünde durması daha hoş olur diye düşündüm. Eğer orda olması gerekiyorsa yönetici arkadaşlar gereğini yapıp birleştirebilirler hiç bi mahsuru yokturdur :)

Edit :

Yönetici arkadaşlar maşallah gecenin bu vaktinde vızır vızır çalışıyorlar. Sağolsunlar başlık düzelmiş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5