İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne yapmalıyım?

favorite

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soracak kimsem olmadığı için size sormak istiyorum, şimdi konuyu okurken diyeceksiniz ki yer önemli mekan önemli ama yer ve mekan fark etmiyor ben yapmak istediğim işe göre yer mekan bulabilirim.

kendime ait iş yeri açma düşüncesindeyim ve tam karar veremedim.sabah erken kalkıp işyerime gitmek akşam evime gelmek bu assosyallikten kurtulma çabasındayım.
kuaför açsam traştan anlamıyorum usta(lar) tutsam bana kazanç kalır mı, market açsam süper marketlerden bana ekmek kalır mı, internet cafe açsam geliri olur mu?

şuan ne iş yapıyorum; bildiğiniz şeyler internet sitesi açma düzenleme, reklam al sat ama artık yaş oldu 30 insan bu yaştan sonrada kaldıramıyor.
çok düşündüm onca yıl çalıştık elde var 0 artık şu bilgisayardan uzak kalmak hayatımdan çıkartmak istiyorum. kendime ait iş yeri açmayı planlıyorum ama bulamadım işte.
insan yalnız olunca yol gösterenide olmuyor belki burada bir kaç arkadaş çıkar benimle fikirlerini paylaşırlar.

Ekleme:

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba, bende askerden yeni geldim şuan siz ne düşünüyorsanız aynilarini bende düşünüyorum kendi işimi vs kurmak istiyorum neti birakip fakat bu olmuyor yıllardır sanal alemde takıldıgımız için birakamiyoruz ama ben askerden önce şöyle birşey yapmiştim tavsiye ederim sizede madem internet ile ugraşiyorsunuz gidin bir internet cafe alın hem orayi işletirsiniz hemde netten yine web sitesi yaparsiniz 2 türlü geliriniz olur şuan elimde yeterince nakit param olmadıgı için ben yapamıyorum bunu ilerleyen zamanlarda yapacagim inş.

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam belirli iyi bildiğiniz bir meslek yoksa hiç mekan açmaya kalkışmayın elinizdekinide kaybedersiniz.Bu devirde işyeri açmak kolay değil altyapı sağlam olmalı,yeri seçilirken yapacağınız işin hitap edeceği insanların bulunduğu bir yer olmalı ve işinizde iyi olmalısınız.Yoksa kirası vergisi algısı faturası stopajı derken altından kalkamazsınız :)

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam belirli iyi bildiğiniz bir meslek yoksa hiç mekan açmaya kalkışmayın elinizdekinide kaybedersiniz.Bu devirde işyeri açmak kolay değil altyapı sağlam olmalı,yeri seçilirken yapacağınız işin hitap edeceği insanların bulunduğu bir yer olmalı ve işinizde iyi olmalısınız.Yoksa kirası vergisi algısı faturası stopajı derken altından kalkamazsınız :)

Aynen arkadaşa katılıyorum her zaman en iyi bildiğiniz işi yapın yoksa işin altından kalkamassınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5