İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden bu kadar safız ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bakıyorum facebookta milleti kandırmak için gruplar açılıyor yok seni kim silmiş yok profilinde kaç dk durmuş. Bazıları adtech reklamı bazıları hit çekebilmek için. Sayısıda düşük değil 50binden 200bine kadar böyle millet kandırmak için gruplar var. Bir gruptaki kişi sayısı 50 bin hepsindeki değil. Neden bu kadar safız ? esasında daha farklı birşey demek istiyorum ama yanlış anlaşılır diye saf kelimesini kullandım.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İnternette o kadar eşek varki bazıları bu eşeklerin sırtlarından hiç inmek istemiyor. Maalesef bedava mezar bulsa giren bir millet olduğumuz için bedava dediğiniz anda millet transa geçiyor. İnsanlar internette baba hayrına 100 kontör dağıtıldığını sanıp böyle yerlere cep numaralarını kayıt ettirdikleri sürece bu sektör ölmeyeceği için hep böyle sürer.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
herkez akıllı olsa idi nasıl para internetten kazanılacaktı? Keşke aldanmasalar ama ...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben bunlara neden olarak insanların saflığını görmüyorum.

Daha çok bilgisizlik ve tecrübesizlikten kaynaklandığını düşünüyorum. Tabi birde yazılanları kendi kafasında sorgulamasını yapmadan inanmakta var.

Şöyle düşünün. Siz bu işin içindesiniz.
Dikkat ederseniz buralarda olamaya yeni başlayan bir çok insan tıkla kazan sistemlerini vs... reklamlarını yapmaktalar ve reflerini vermekteler. Neden oradan iyi kazanabileceklerini düşünmekteler. Ama siz biliyorsunuz ki böyle birşey yok. Neden siz tecrübelisiniz, işin gerçeğini biliyorsunuz veya bu konuda araştırma yapmışsınızdır ve öğrenmişsinizdir.

Bizler pek fazla okumayı, araştırmayı sevmeyen insanlarız. Buda duyduğumuza, okuduğumuza hemen inanan bir yapımızın oluşmasına neden olmuştur.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bizler pek fazla okumayı, araştırmayı sevmeyen insanlarız. Buda duyduğumuza, okuduğumuza hemen inanan bir yapımızın oluşmasına neden olmuştur.

evet katılıyorum..facebook gold üyelik çıkardılar şimdide :) 100 arkadaş davet edene 1 aylık 200 arakadaş davet edene 2 aylıkmış :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5