İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Neden sadece Telekom?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsl veya kablonet neden sadece telekom? hadi işi doğru düzgün yapsalar yeter diyeceğim ama. bence bi rakip bi firma olmalı artık tek bir yere bağlı kalmamalı insanlar. mesela cep telefonu hattı gibi olsa şöyle 2-3 tane adsl servis sağlayıcı telekomdan bağımsız olarak bağlantı sağlasa. insanlarda hangisi iyiyse onu tercih eder. Nedir bu türkiyenin çektiği eziyet ya? paramızla rezil oluyoruz yani. Görüşlerinizi bekliyorum.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he diyeceksinizki telekomdan bağımsız olması için ayrı telefon şirketi lazım evlere bağlanmak için. onunda çözümünü bulurlar isteseler. kafamda bir sürü yol var.

B

besiktaslim

Misafir
superonline alt yapısını kurdu bu tarz bir hizmete başlayacaktı hızlı internet başlamışta olabilir tam bilmiyorum şu anda ama rakipleri çıkacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5