İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NEOBUX ile çok iyi para kazanın!..

bycaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Refli banner aşağıdadır, tıklayarak üye olabilirsiniz...

güzel ve şık bir tasarımı olan bir sistem!..
tıklama başına 0.01$ veren bir sistemdir!..

üyelik için bannera tıklayabilirsiniz!.
üye olduktan sonra view advertisements e tıklaycaksınız. sonra expired advertiesment hariç özellikle turuncular tıklamanız lazım. bir tanesine tıklayın ve kırmızı nokta çıkıcak sonra kırmızı noktaya tıklayın aşağıda yeni sekmede dolucak ve 0.01$ kazancaksınız. minimum 2$ sonra aldıktan sonra 3$ 4$ gider ve 10$ da dolar. daha fazla bilgi için forumuna bakabilirsiniz türkçe forumu var.
iyi günler, iyi kazançlar

bu arada ödemeyi en fazla 5saniyede gerçekleştiriyor.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Refli resimde sıkıntı var galiba açılmadı.

Eskiden kazanıyordum ama bir ara ödemeyi durdurdular ve ödeme alamadık. Bu dediğim 1 yıl kadar önceydi, 20 tane refim vardı 0.5$ günlük kazanıyordum. Sonra baktım silmişler hesabımıda, sanırım 1 ay girmeyen silinir diye bir kural getirmiş üçkağıtcılar bende bıraktım komple bu işleri.

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız ödeme yapıyorlar. ama ben kasmıyorum 10 dolara gelene kadar devam ediyorum . düşük miktarda para çekmenin çok anlamı yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5