İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★★★ NesinSen Teması HTML5 & CSS3 Full Responsive Seo Uyumlu ★★★

orçinka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tema_Duyuru.jpg

» Demo İçin Tıklayınız
» Responsive Testi İçin Tıklayınız
» Google Mobil Uyumluluk Testi İçin Tıklayınız
» Hostunuzda IonCube yüklü olup olmadığını & güncel olup olmadığını Test etmek için BU EKLENTİYİ kurabilirsiniz.
(Temayı satın almadan önce bu testi yapınız kurulu değilse hostinginize söyleyerek anında kurulmasını sağlayabilirsiniz.)
» Tema kurulumu ve kullanım desteği verilecektir. (Siz temayı kullandığınız sürece tema desteği sürecektir temayla ilgili olabilecek tüm sıkıntılarda burdayım önceki satışlarımdan beni bilen bilir.)
» Test Ekleme olayı özel alanlardan yapılmaktadır. Kullanılan özel alanlar ayrıntılı videolu anlatılmıştır.
» Test Sonuçları Değerlendirme usulü değil sonuçlar random gelmektedir (3 farklı sonuç girebilirsiniz)
» Facebook API ile Sonuç Paylaşımı Eklenmiştir

Temayı satın almak için bana P.M gönderiniz yada Mail atınız [[email protected]]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5