İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon DC de Co-location Kampanyası,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon Dc de Sunucu barındırmak isteyen arkadaşlar için çok özel bir kampanya duyurusu yapmak istiyorum,

Nixcon DC de 5 mbit hat kapasiteli Co-location fiyatımız : 100 Ytl/ay
10 Mbit Kapasiteli Co-location Fiyatımız : 150 Ytl/ay dır,

bu özel kampanyamıza sınırlı sayıda katılım kabul edilmektedir,

Syg.

Msn : [email protected]

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu senin kampanyanmı yoksa nixconunmu.

nixconunsa sitelerinde böyle bişeyden bahsetmiyor

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bizim kendi kampanyamız, kendi kabinetimizden sağlanacak hizmettir,

syg.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kampanyamız pazrtesi gününe kadar devam edecektir , daha sonra talep doğrultusunda dedicated ve Premium Reseller kampanyalarımızda açıklanacaktır...

syg.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
5mbit ve 10mbitte bir ay içinde maksimum ne kadar bw harcayabilirim ?

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sınırsız Bandsa.
10 mbit -> 3240 gb.
5 mbit -> 1620 gb.
tabi bu bağlantılar havuz değilse.

ve kayzerdomain.com u kullanmıştım bir ara memnun kalmıstım.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
eğer tr lokasyondan 1620gb bw yi 100 ytl'den verebilecekseniz arkadaşın dediği gibi hemen co location siparişi vereyim.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Nixcon networkunu kullanmadan bence bunları söylemeyin 8)

Bir Sunucunun Cpanel Verileri

818/818 Accounts Total listed in 31 second(s)

Total Bandwidth Usage
1950,68 Gig (1997496,32 Meg)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5 mbit paylaşımsız hatmı?havuzmu?
makinayı kendimiz götürüp yerleştirebilirmiyiz?
makinada sorun olduğunda dc ye gidip müdahale edebilirmiyiz?
cpanel yada windows 2003 ücretlimi?

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer tr lokasyondan 1620gb bw yi 100 ytl'den verebilecekseniz arkadaşın dediği gibi hemen co location siparişi vereyim.

evet biz bunu taahhüt ediyoruz zaten,

5 mbit sınırsız, ve 10 mbit sınırsız kullanım.

100 Mbit bir havuzdan verilmektedir hizmet,

Şuan için kullanım 15 mbit tir,

syg.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca ek bir bilgi daha,

cpanel ve helm lisansları ücretsizdir,

Kayzer Hosting den co-location hizmeti alan tüm müşterilerimiz Nixcon Dc den hizmet almış sayılacak ve teknik destek konusunda dilerseniz bizden dilerseniz Nixcon Dc den yardım alabileceksiniz,

Remote reboot ve KMV over IP servisleri için Nixcon.com.tr dan hesap açılıp yetkiler tarafınıza verilecektir. ( bu servisler çok yenidir ve şuan tüm Nixcon müşterilerinin hesaplarına eklenmektedir sırayla sizin hesaplarınıza da eklenecektir)

syg.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harikasın hoşsun, kendi vlanindan verdiğini söylüyorsun 100 mbit hattın mı var senin? Bu ilk sorum şahsına. Hani kabinet demişsin, ondan soruyorum.

"5 mbit sınırsız, ve 10 mbit sınırsız kullanım.

100 Mbit bir havuzdan verilmektedir hizmet,"

Soru 2) FDCServers'ı elli kere eleştirdin. Hadi onları geçmişe gömdükte, yaptığının FDCServers mantığından farkı nedir? Sınırsız kullanım diyorsunuz 100 mbit hattın verimerkezine maliyetine hiç bakmıyorsunuz sanırım? 10 mbiti 150 YTL ye veriyoruz diyorsun (ki overselling yapman doğal birşey havuz mantığında) 100 mbit 1500 YTL ye gelir. Her bir müşterinin 10/1 hat kullanması lazım ki verdiğin bu ücretlere sadece maliyeti kurtarıp, geri kalan 10/9 unu da yeni kişilere satasın. Bunun akabinde, FDC'nin 1000lerce müşterisi var, sürümden bunu rahatlıkla kazanır ve TÜM bayilerine de (zamanında FDC ile çalışırken yaptığım gibi) ölçümsüz trafik hakkını garanti ediyor. Bayilerin bir aksilikle karşılaştığında arkasında kapı gibi kullanım sözleşmesi oluyor. (FDC ile artık çalışmıyorum, bu da bilinsin.)

Şimdi Nixcon tabanlı kampanyana da gelince, bu kampanyayı yapan sensin ve arkanda verimerkezi yok. 10 kişi aylık 3000 GB trafik kullansa, 1500 YTL'ye gelecek 100 mbit. Bu da resmen mağduriyet kokuyor.

Aylarca insanların kampanyalarına mesaj yağdırdın ve ben bunu ilk kez yapıyorum bir insana. Lütfen başkalarını eleştirirken, aynısını kendin yapma :)

Ha şimdi diyeceksin ki bu benim satış politikam, biz de yine saygı duyacağız sana. Ama sana bir tavsiye, iğneyi başkasına çuvaldızı kendine batır. Böylece hepimiz sana (zahir yani destekleyen) modunda olalım. (Bu arada umarım firma olmuşsundur, onun da tebriğini iletmek isterim boş anımda.)

Not : Bu hesaplamaları çok iyi bir Nixcon müşterisi olduğunu var sayarak, maliyet fiyatlarından yaptım.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Harikasın hoşsun, kendi vlanindan verdiğini söylüyorsun 100 mbit hattın mı var senin? Bu ilk sorum şahsına. Hani kabinet demişsin, ondan soruyorum.

Soru 2) FDCServers'ı elli kere eleştirdin. Hadi onları geçmişe gömdükte, yaptığının FDCServers mantığından farkı nedir? Sınırsız kullanım diyorsunuz 100 mbit hattın verimerkezine maliyetine hiç bakmıyorsunuz sanırım? 10 mbiti 150 YTL ye veriyoruz diyorsun (ki overselling yapman doğal birşey havuz mantığında) 100 mbit 1500 YTL ye gelir. Her bir müşterinin 10/1 hat kullanması lazım ki verdiğin bu ücretlere sadece maliyeti kurtarıp, geri kalan 10/9 unu da yeni kişilere satasın. Bunun akabinde, FDC'nin 1000lerce müşterisi var, sürümden bunu rahatlıkla kazanır ve TÜM bayilerine de (zamanında FDC ile çalışırken yaptığım gibi) ölçümsüz trafik hakkını garanti ediyor. Bayilerin bir aksilikle karşılaştığında arkasında kapı gibi kullanım sözleşmesi oluyor. (FDC ile artık çalışmıyorum, bu da bilinsin.)

Şimdi Nixcon tabanlı kampanyana da gelince, bu kampanyayı yapan sensin ve arkanda verimerkezi yok. 10 kişi aylık 3000 GB trafik kullansa, 1500 YTL'ye gelecek 100 mbit. Bu da resmen mağduriyet kokuyor.

Aylarca insanların kampanyalarına mesaj yağdırdın ve ben bunu ilk kez yapıyorum bir insana. Lütfen başkalarını eleştirirken, aynısını kendin yapma :)

Ha şimdi diyeceksin ki bu benim satış politikam, biz de yine saygı duyacağız sana. Ama sana bir tavsiye, iğneyi başkasına çuvaldızı kendine batır. Böylece hepimiz sana (zahir yani destekleyen) modunda olalım. (Bu arada umarım firma olmuşsundur, onun da tebriğini iletmek isterim boş anımda.)

Not : Bu hesaplamaları çok iyi bir Nixcon müşterisi olduğunu var sayarak, maliyet fiyatlarından yaptım.

Selam,

"Herkes 10 Mbps yi sonuna kadar kullanmaz canım..." Düşüncesi oluşmuş olabilir hocam 8)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle immunity hala geçmişten kalan bir acın var sanırım hazmedememişsin karalamaya çalışıyorsun , kusura bakma ancak seninle tartışacak ne zamanım var nede o seviyeye düşecek kadar ölçüsüzüm,

FDC turkey ile çalışıyordun insanları mağdur ettin yetmedimi halen piyasadasın , hakkımızda açılmış tek bir kötü başlık bulabilirmisin aceba? burada fdcturkey yaz arat kendi ve çalıştığın kişilerle alakalı açılmış onlarca başlık bulabilirsin verdiğniiz hizmetlerle alakalı,

ikinci olarak teklan dan 10 mbit hat kiraladım ve dedicated satıyorum diyorsun sen nasıl başaracaksın bu işi açıklarmısın ? ancak bu başlıkta değil kendine göre bir başlık aç orada tartış bu konuları,

ayrıca editörlerden ricam konunun kirlenmesini sağlayan arkadaşın mesajların silinmesi , sizin sorularınızı cevaplama tenezzülünde bile bulunmak istemiyorum , umarım anlamışsındır nekadar değer verdiğimi size :)

syg.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Hiç unutamam ben dünümü, ona göre de yarınımı belirlerim. Bir de seviyesizliğe gelince, teveccüğün yani. Burada bir seviyesizlik bulunmamakta. Bir de FDC ile çalıştım evet ama kimseyi mağdur etmedim. Hani onu da anti parantez yapalım :) Sen oraya Cihan KIZILGÜL yaz, yaptıklarımın altında hep Cihan KIZILGÜL yazmıştır, ne yaptıysam orada mevcut.

Teklan'da hat kiraladım yakında 50 mbite çıkmayı planlıyorum. 1 sene içinde de bunu da yaparım, istersen iddiaya girelim? Nasıl yaptığıma gelince de, ilk olarak firma oldum. Hani örnek al diye diyorum. Sonra gerekli yerlere reklamımı verdim, bir de kurumsal çalışıyorum.

Bir de editörlerden rica edeceğin şey ancak seviyesizlik olursa müdahale hakkıdır. Burada konun var ve eleştiriliyorsun. İnsanlar seni pofpoflamak zorunda değiller.

Bir de o her mesajında yazdığın hosting kayıtlarına gelince;

http://www.webhosting.info/webhosts/reports/total_domains/servetr.com
http://www.webhosting.info/webhosts/reports/total_domains/KAYZER.NET

Birisi senin kaç yıllık vergisiz işletmen, birisi benim 2 aylık vergili emeğim. E artık insanlar da bu kadar atıp tutmandan sonra, bunlara bakar elbet (Son 1 ay içerisindekileri de tam olarak yakında indexleyecektir) :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle immunity hala geçmişten kalan bir acın var sanırım hazmedememişsin karalamaya çalışıyorsun , kusura bakma ancak seninle tartışacak ne zamanım var nede o seviyeye düşecek kadar ölçüsüzüm,

FDC turkey ile çalışıyordun insanları mağdur ettin yetmedimi halen piyasadasın , hakkımızda açılmış tek bir kötü başlık bulabilirmisin aceba? burada fdcturkey yaz arat kendi ve çalıştığın kişilerle alakalı açılmış onlarca başlık bulabilirsin verdiğniiz hizmetlerle alakalı,

ikinci olarak teklan dan 10 mbit hat kiraladım ve dedicated satıyorum diyorsun sen nasıl başaracaksın bu işi açıklarmısın ? ancak bu başlıkta değil kendine göre bir başlık aç orada tartış bu konuları,

ayrıca editörlerden ricam konunun kirlenmesini sağlayan arkadaşın mesajların silinmesi , sizin sorularınızı cevaplama tenezzülünde bile bulunmak istemiyorum , umarım anlamışsındır nekadar değer verdiğimi size :)

syg.

arkadaşımızın bazı sorularına katılmamak da elde degil ama....
Özelikle

kısmı oldukça ilginç.

ve bu tür tavırlarla müşteri kazanmak yerine müşteri yitirirsin.

yinede sen bilirsin.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
içimden geldi söylemek istiyorum

''Saygı istiyorsan Saygı duymalısın''

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada onlarca insan var ve yıllar sonra ilk kez birisinin kampanyasına olumsuz fikrimi yazdım. Bu da sanırım benim referansım olacaktır.

Bir firma sahibi yeri geldiğinde de konuşmayı bilmelidir diyorum. Gün de bugündür. İnsanların mesajlarına, kampanyalarına onlarca mesaj atarak karalama kampanyasını bizzat kendin yaptın ve adını ön plana çıkartmaya çalıştın. İnsanları eleştirdin ama aylar sonra daha kötüsünü yapmaya başladın. Benim yaptığım da karalama filan değildir. Çünkü sıçramak için kimsenin sırtına basmayı tercih etmedim, etmem, etmeyeceğim de.

Aksan karalanırsın, bunu unutma Zahir. ;)

Şimdi mağduriyetsiz satışlar diyorum sana, o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5