İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Notebooksuz Kalmayın Satılık Samsung Garantili/Faturalı

netronservis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1xpzk.jpg

Bir öğrenci Arkadaşımız Adına İhtiyaçtan Dolayı Satılık Notebook Bizim tarafımızdan Komisyonsuz Satılmaktadır.İlginize Tesekkür Ederiz.

Evet Yanlış Okumuyorsunuz Arkadaşlar 30 gün Teknik Destekli 4,5 Ay Daha Garantili Az ve Temiz Kullanılmış LCD Tv Yada Monitörünüze HDMİ Girişiyle Kolayca Bağlanabilen Samsung un 2009 Eylül Ayında Piyasaya Sürdüğü Temmuz 2010 'Da Satın Alınan Henüz Kullanım Standartlarını Kaybetmemiş Hızlı Dinamik HD LED Ekran Görüntüsüyle Oyunlarınıza Ve Filmlerinize Grafiksel Çalısmalarınıza Tam Kapasite Verebilen İşlemci (İnteL Core Duo P7450 [email protected] Ghz) Hızıyla Sizi Memnun Edecek Bir Notebook...

Marka-Model: Samsung R522/ Core 2 Duo P7450 [email protected] Ghz /RAM 4 GB /Ekran Kartı 1 GB / 320 GB HDD / Ekran Boyutu 15.6 / Ağırlık 2,5 - 2,9 kg

*Peki Bu kadar Güzel de Neden Satıyorsun ?

İhtiyacdan Dolayı..Gercekten Acil !

**Faturası Var Mı?

Evet Var.

***Sizinle Nasıl İrtibata Gecelim?

Buradan veya [email protected]

Fiyat Bilgisi: Peşin 700 TL 3 Taksit Yaptırma İmkanı mevcuttur.

NOT: Orjinal İşletim Sistemli (Windows 7 Home Basic) İstenirse Ücretsiz Diğer Orjinal İşletim Sistemlerinden İstediğinizi Kurup Teslim Edebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi