İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Numara Taşıma Türkcell'i Panikletti

X

Xman

Misafir
Az önce türkcell müşteri hizmetlerinden bir mail aldım, hazırkarttan faturalıya geçenlere ayda 17 ytl'ye 8 saat bedava konuşma. Turkcell numara taşımadan müşteri kaybetmemek için 50 türlü takla atar oldu :D

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olurlar tabi misal bundan 3-4 sene önce bu olay gerçekleşseydi 535 2****** diye başlıyan güzel hattım vardı telsime geçtim mecburen kullanım şeklime ençok o hitap ediyordu.Kontür fln yüklemedik kapandı gitti.Ozamanlar olsaydı böyle bir olay o numarayla geçerdim telsime :) yazık oldu güzelim hattıma şuan açık olsaydı 8 yıllık olacaktı.Şuan başka biri kullanıyor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende hazırkart'tan faturalıya geçmeyi düşünüyordum, bu haberi aldığım iyi oldu :)

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Turkcell ztn 2 senedir bu işe engel olmaya çalışıyordu. Dava açmıştı kaybetti. Yoksa 2 sene önce başlayacaktı numara taşınabilirliği.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkcell faturalı hattan kontörlüye dönen oldu mu hiç? Prosedür nasıl isliyor?

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkcell faturalı hattan kontürlüye geçiş yapılamayacağını söylemişlerdi bana. Ama şuan ne durumdalar bilmiyorum.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
avea'da şöyle:
Şimdi başvuruyorsun, bilgileri doğrulamak için dosya operatörüne gidiyor. Bu işlem 2 gün sürüyor.

Sonra havuz diye tabir edilen kavram orda bekliyor yine 2 gün.

Sonra dosya avea'ya geliyor dosya 2 günde orda bekliyor.

6. günün sonunda işlem gerçekleşiyor.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcell çok pahalı faturalı hatta geçmenizi tavsiye etmem ben 4 yıldan berı faturalı kullanıyorum bu aralar iptal ettirecem gibi

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de faturalı hat kullanıyorum su anda, o yüzden hazır karta geçmek istiyorum :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
banada sürekli hazırkartımdan faturalıya gecirelim diye telefon acıyorlar ama sonund adeidm istemiyorum. Ben faturalıda kendimi frenleyemem dedim kontur bitince veya azalınca en azından kendini frenleyip bütceni düzenleyebiliyorsun o yüzden gecmedim faturalıya birde 6 ay içind egeri gönüş varmış 6 dolunca geri hazırkarta gecirmiceklermiş deidm o zmana hiç olmaz :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kontorlü kullanırken olur olmaz zamanda bittiği vakit çok sıkıntı yaşıyosun. Birde bakış açısı var...
Mesela ben kontorlü hattı olanın parasının az ya da tutumsuz, düzensiz olduguna inanıyorum :)
Birde ticari yönü var tabi...Ajansa çeşitli nedenlerle iş yapmak için gelenlerde kontorlu teli olanları eliyorum açıkçası.
Belki saçma gelir siize ama bir telefon faturası ödeme sorumluğunu bile üzerine alamayan insanlar bana boş geliyor :(

o yüzden forza faturalı hat :D

X

Xman

Misafir
Ben 10 senedir türkcell faturalıdayım, zor bırakırım gibi geliyor bana :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
forza kontörlü hat :)
ben düşünemiyorum faturalı hat kullanmayı :) sınır tanımam :D faturada beni tanımaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5