İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

offf hayatta nasıl insanlar var

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
merhaba iyinet ailesi az önce facebookta arkadaşım bi video paylaşmış açtım izledim bir kız var ve bir tavşan dedim herhalde show yapıyor gösteri sandım bir süre sonra kız tavşanı duvara çarptı koltuğa koydu ve üstüne oturdu eziyet üstüne eziyet işkence yapıyor hayvana ( tabi hangisi hayvan şüpheli ) neyse bir süre sonra tavşanı yere koydu kızın ayakkabıları topuklu tavşanın üstüne bastı hayvan nasıl bağırıyor resmen içim parçalandı üstüne çıktı topuklarıyla ezdi resmen bir süre sonra hayvancağız dayanamadı ve öldü suratına bastı kemik kırılma sesleri geliyor çıt çıt diye allah bilir daha kaç hayvan öldürdü böyle yazık diyorum lanetliyor allah belasını versin diyorum nasıl insanlar var bu hayatta ölümlü dünya bunların olmaması gerekir ama insanlıktan umdugunu ulamayanlar böyle insanlık dışı davranışlar sergiliyor muhtemelen ruh hastası biri arkadaşlar videoyu paylaşmayacağım gerçekten çok kötü görüntüler var lanetle kınıyorum

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bahsi geçen ve onun benzeri bir çok videoyu ne yazık ki izledim. Bu davranışları sergileyen kişilerin normal olduğunu düşünmüyorum. Daha net konuşmak gerekirse kişilik bozukluğu hat safhaya ulaşmış, ne yaptığını kendi dahi bilmeyen kişiler bunlar.

Videoyu izlerken "ah ulen karşımda olsan bende senin kafanı ezsem" diyorsun!

O zaman da ondan farkın kalmıyor. O da hayvan, diğeri de..

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
haklısın hocam gerçekten içim karardı izlerken bi hayvansever olarak böyle şeyler görmek ne yazıkki üzüyor insanı

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ne zaman böyle bir şey okusam, "Şu kıyamet günü gelse de insanlığın %98'ini temizlese" diyorum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Çok iğrenç ve nefret edilesi bir durum. Ama maalesef ondan daha kötüleri var.

Bir baba 12 yaşındaki bir kızını, yemek yapmadığı için balkondan aşağı atıyor.
Bir anne, sevgilisiyle görüşürken ağladı diye , 3 yaşındaki çocuğunu baltayla öldürüyor.

Bende hayvanları çok severim ama insanlara, özelliklede çocuklara yapılan bunca ........ ten sonra açıkçası hayvanların bu duruma düşmesi beni çok şaşırtmıyor. Yüce Allah"ım elbet bu kanı bozuk karaktersizlerin cezasını vericektir.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir baba 12 yaşındaki bir kızını, yemek yapmadığı için balkondan aşağı atıyor.
Bir anne, sevgilisiyle görüşürken ağladı diye , 3 yaşındaki çocuğunu baltayla öldürüyor.

Bende hayvanları çok severim ama insanlara, özelliklede çocuklara yapılan bunca ........ ten sonra[
Sevgi, merhamet, koruma, şefkat ve empati; insandan önce diğer canlılara gösterilen davranışlarla kendini belli eder. Sadece hayvana değil, bitkilere hatta doğanın her varolanına. Bunlara karşı saygısı olmayanın insana karşı hiç olmaz. Yanlış anlama, çoğu kimse senin tarzında düşünebiliyor. "Hayvandan önce insana yapılan kötülükler..." diye. Ama düzeltme en küçükten başlamalı. "Ağaç yaşken eğilir" misali.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Kıyamet alemeti işte budur. Allah o kadına gerçekten böyle birşey yapmışsa cezasını bu dünyada değil öbür dünyada çektirsin. Yapmışsa diyorum çünkü okuduğum kadarıyla ben o videoyu kaldıramam.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
çok güzel bir söz vardı insanları tanıdıkça hayvanları sevesim geldi diye bu laf yerinde oldu sanırım

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
geçen akşam bi taksiye bindim. taksici bi şekilde konuya girdi:
"abi ya üzerine alınma da ben bazen insan olduğumuza inanmıyorum"
-hayırdır niye ki?
"kim yapar ya bu kadar kötülüğü, hayvan desen yapmaz"
daha sonra da taksici ben inene kadar:
"cidden inanmıyorum bak insan olduğumuza " diye devam etmişti. bazı kişiler için haklılık payı yok değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5