İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Örnegin "Turk" kelimesi gecsin diyorsunuz

B

besiktaslim

Misafir
arkadasim' Alıntı:
Sadece benim hazırladıgım ve henuz detaylı olmayan Http://domain.Hostarena.Net var..
Aslında bunu bende yeni çözdüm. Örnegin "Turk" kelimesi gecsin diyorsunuz alacagınız domain isminde..
Buyurun size bir liste. Bu domainler Redemption Period'a girmis.

Bu arama işlemini nereden yapabiliriz. :eek: BAŞKA bilen varsa ve yazarsa sevinirim. bu işi yapsında site önemli değil

bu güne kadar kullanmadım ama çok daha kolay bir yöntemmiş. Yerini bulana tabi

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır üzgünüm :) Domainpower.net'i senin istediğin gibi yani sen ekleyeceksin domainleri.

Ama benim hazırladığım sistemde domainler otomatik olarak güncelleniyor..

G

guajira

Misafir
redemption sürecine giren siteler daha mı ucuz oluyor ki? bu işin bu kadar popüler olmasını anlayamadım bir türlü.işin sırrı ne?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Redemption perioda giren domainler yada pending delete sürecine dgiren domainler daha önce kullanılmıs olup Muhtemelen hitleri olan domainler demektir. Yani alınmış / düşmüş domainler..
Önceleri alınan güzel isimlerde buna dahil..
Mesela : Sevgilibul.Net
Takip etmeseydim alamazdım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi