İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ortak Arıyorum

Janus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba...

Cicioyun.net adresine kodlama yapabilecek bir ortak arıyorum.Tasarım hali hazırda bulunmaktadır.Http://www.cicioyun.net adresine girdiğiniz zaman tasarımı görebilirsiniz.Maddi imkanım olmadığı için mecbur kaldım boş boş durmasından daha iyidir heralde.En geç 1 ay içerisinde 3500 oyunu girebileceğimi garanti ederim.Reklam gelirimiz olursa %50 %50 paylaşmayı istiyorum.Sunucu olarak kendi linux sunucum var yakında türkiye lokasyonlu bir sunucu alacağım arkadaşım datacenter açıcak güven açısından http://www.oneo.com.tr . Eğer güvenelebileceğim bir arkadaş bulursam ortak olmayı kabul ediyorum sonra madem yapmayacaktın niye yazdın diyen arkadaşlar olabilir bunu baştan belirtmek isterim.Yada bana kodlamada imkan gösterebilecek arkadaşlar olursa onlarda istediklerini söylerse belki anlaşabiliriz.

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamweaver da dene bi istersen...zamanim yok demissin aslinda okdr da zor degil kodlanma asamasi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5