İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Övünmek İçin Değil.. Mutluluğumu Paylaşmak İçin..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--------------------------------------------------------------------------------

ilk önce bu yazımı övünmek için değil mutluluğumu paylaşmak için yazıyorum onu belirteyim.. Her ne kadar burda insanlar genelede birbirinin kuyusunu kazmaya çalışsada biliyorum ki bazılarımızda diğerleri için elinden gelen herşeyi yapıyor..

1999 un sonunda da kız arkadaşım beni terk edince girdim web olayına.. İnatla elimden geldiğince büyütmeye çalıştım.. Yerel tv lere yerel radyo kanallarına çıktık ama bu kadarını hayal dahi etmemiştim.... Bir webmasterın yaşayabileceği en büyük mutluluğu yaşadım..

Tual in Kasım şarkısının klibinde Tual in resmi sitesi olarak gösterildik. Artı bundan sonra çıkacak albümlerinde klipleirnde de gösterileceğiz..

1999 dan beri... Vazgeçtim Senden...................

http://download.vazgectim.com/tual.zip

Not : Klibe alışkanlık yukarı isim yazdım.. Klibin sonundaki orjinal yazıdır ki zaten tv lerden izleyebilirsiniz..

Sevgilerimle..

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
öncelikle sevgilinden ayrıldığın için üzüntümü belirtmek istiyorum çünkü benimde çok sevdiğim biri var ve kaybetsem ne yapardım bilemiyorum ve sunuda taktirle karşıladığımı belirtmek isterim kendini birşey yapmaya adamışsın ve başarılı olmuşsun kendini alkole felanda verebilirdin onun yerine kısaca denicek tek kelime var BRAVO

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her webmasterda böle bir olay var 7500 usd ye ayrıldığım sevgilimin ismini satmadım domain olarak 4 karakter bir domain aşk bu adama her seyi yaptırır tebrikler basarıların devamını dilerims

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5