İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

oyun sitesi için görsel tasarım

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selamlar

açılacak bir oyun sitesi için görsel tasarım yaptırılacaktır. Özgün bir tasarım olmasını planladığımız için işin detaylarını vermeden önce başvuru yapacak arkadaşların daha önce yaptığı tasarımların çzigisine bakacağız. Genel bilgi olması amacıyla şunları söyleyebiliriz;

Sitede uçuk renkler ama gözü yormadan kullanılacak. Örneğin mynet e-mail sayfasının yeni tasarımındaki gibi veya türk telekomun tv deki reklamlarında kullanılan renkler gibi. Ayrıca piyasada varolan oyun siteleri tasarımlarından farklı olmasını istiyoruz.

İligilenen arkadaşlar referanslarını, iletişim bilgilerini ve ortalama ücretlerini
vedatoz_2000 <et> yahoo kom adresine gönderirlerse memnun olacağız.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw 38 kişi bakmış hiçmi içinizde tasarımcı yok yaw

yoksa konuyu yanlış yeremi açtım

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flash oyun sitesi içinmi yoksa bilgisayar oyunlaru ps oyunlar vs vs içinmi

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunlar ne için tasarım referansları içinmi? eğer öyleyse sen beni tam anlamamışsın dostum

zten tasarım işi halledildi ilgin için teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5