İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Link(pagerank:4)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Helal olsun milletin ucretsiz yaptigi Link degisimini parali yapiyorsunuz ...

Artik hersey para oldu ...

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Helal olsun milletin ucretsiz yaptigi Link degisimini parali yapiyorsunuz ...

Artik hersey para oldu ...
Sitemde ücretsiz link değişimi de var,özel linklerde var.Modaya uydum denebilir,ama yanlış bir şey yaptıgımı düşünmüyorum.Paraya ihtiyacım olmasa denemezdim bile.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 YTL 'ye ihtiyacin varsa gondereyim Garanti Bankasi Hesap numarani ver 5 dk icinde hesabinda para hatta 5 YTL gondereyim de bari isin gorulsun ...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin pr si 3 görünüyor tabi eğer dediğin site imzandaki siteyse
+
karşılıksız olarak ard24.ibretialem.net e link vermek isteyenler özel mesajla belirtsinler.

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
3 YTL 'ye ihtiyacin varsa gondereyim Garanti Bankasi Hesap numarani ver 5 dk icinde hesabinda para hatta 5 YTL gondereyim de bari isin gorulsun ...
Öğrenci olan adamın 3 ytlye bile ihtiyacı vardır,5 kişi özel link reklamı versr 15 ytl eder,bu da benim 3 günlük haclıgım demek :)Para yollamana gerek yok,hakkını veremedigim parayı almam

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
sitenin pr si 3 görünüyor tabi eğer dediğin site imzandaki siteyse
+
karşılıksız olarak ard24.ibretialem.net e link vermek isteyenler özel mesajla belirtsinler.
3 gözüküyor ama google toolvarda 4 olarak gözüküyor,searchengineengine.com'da da 4 olarak görünmekte ;)

P

prismomed

Misafir
KerneL32' Alıntı:

iyi niyetle mi alaycı bir dille mi söyledin bilemiyorum fakat eğer alaycı bir dille söylediysen yaklaşımın biraz yanlış olmuş kernel32. herkes zengin olmayabilir bunu unutmayalım. :rolleyes:

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kernel bana bi 100 ytl yollarsan çok sevindirik olabilirim yani :) madem para gani

M

mfk_1868

Misafir
evet her zamanki gibi satıcının konusunun içine edilmiş. geçmiş olsun arkadaşım

R

Radyoblue

Misafir
mfk_1868' Alıntı:
evet her zamanki gibi satıcının konusunun içine edilmiş. geçmiş olsun arkadaşım

ayip birsey,konunun icine hepten edildi hak veriyorum.Düne kadar 10 ytl pesinde kosanlari simdi 3-5 kurus eline gecince cosuyor,kücük görüyor milleti.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Radyoblue kendisine sorarsin dalgami gectigimi ciddimi soyledigimi ... Ben orda 3 dedim 3 'u 30 ayna 5 dedim 5 'i 50 anla ...

Dunde 10 kurus pesinde kosmadim bugunde kosmuyorum yarinda kosmayacagim.

Dedigim gibi dalga gecmek veya kucumsemek icin soylemedim ben kendisine o arkadas da bunu biliyor ...

Bu arada icine edildigini soyleyinceye kadar

http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=114126#post114126

mesajinda ki gibi sende baskalarinin mesajinin icine etme ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5