chat ege.net sohbet

Özel PHP, MySQL, Ajax, JavaScript, XML ve HTML Kursu

Myopic

Şen Üye
Katılım
23 Eyl 2005
Mesajlar
90
Konum
Istanbul
Merhaba,

Gelişen bilişim sektörü ve genişleyen beyin işçisi açığını kapatmak üzere BT sektörünün içerisine girmek isteyen her yaştan arkadaş için hazırladığım özel kurs programı ile hedef ve amaca yönelik ders veriyorum. Web bazlı bir Yazılım Geliştirici (Software Developer) için, aranılan özelliklerin başında gelen, PHP(FP, OOP), MySQL, Ajax, JavaScript, XML ve HTML konularında iyi birer yazılım geliştirici olarak çalışmaya hazır hale getirerek, sektördeki kaliteli yazılımcı açığını kapatmayı amaçlıyor kurs içeriği. Eğitim ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar, özel mesaj atabilirler.
 

Caesar

Müptela
Katılım
5 Haz 2006
Mesajlar
1,894
yahu php'nin ne belgesi var ki? zend php engineer belgesi var sadece onun içinde zend firmasının düzenlediği sınava girmeniz gerekli.

tabii o sınava girebilmek içinde insanda php bilgisi olması lazım. o bilgi içide bu şekilde ders alacaksınız.
 

AkrepList

Müptela
Katılım
16 Şub 2003
Mesajlar
2,489
Konum
Bursa Ankara
eğitim vermeye yetkili kişiler meb onaylı olmaları gerekiyor, yani her isteyen bilgisi dahi olsa bir yetkisi olmadan eğitim veremez
 

AkrepList

Müptela
Katılım
16 Şub 2003
Mesajlar
2,489
Konum
Bursa Ankara
çok gördüm ama toplu olarak sanırım ders verme niyetindesiniz? olay toplu olunca biliyorsunuz işin rengi değişir
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst