İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün makale yazılır

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 seneden beri bu işi yapıyorum.tamamen özgün makale yazıyorum.istenilen her konuda istenilen kelime sayısına göre makaleler hazırlayabilirim. (1 makale ortalama 1000 kelime şeklinde)

Günlük 3000-4000 kelime arasında arzuya göre 6000 kelimelik 5-6 ad. makaleler de yazabilirim.

mail aracılığı ile word dosyası olarak gönderebilirim.

çalıştığım kişi sayısı az, 1-2 tane ancak devamlı kişilerdir.

özgün makale
200 kelime 2 TL
1000 kelime 10 TL

rewrit
250 kelime 2 TL
1000 kelime 8 TL

ilgilenen arkadaşlar ö.m atabilir güvenimi kıran birkaç kişi yüzünden bundan sonra ödemelerin yarısı peşin alınacaktır.

Boyalıkedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
yazakazanir.com için makale yazmak ister misiniz? Sitemiz yeni açıldı, hemen inceleyebilirsiniz.

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
yazakazanir.com için makale yazmak ister misiniz? Sitemiz yeni açıldı, hemen inceleyebilirsiniz.

ilginize teşekkür ederim.Başvuru formunu doldurdum ancak onay maili gelmedi.Birde benim paypal hesabım yok biz banka hesabı ile çalışıyorduk.Ve paypal nerden açılır nasıl yapılır onuda bilemiyorum.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

stn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba termal bir otel icin toplamda 1000 kelime civari tutacak bir yazilara ihtiyacim var. kisa kisa olacak her biri (50-150) kelime arasi eger ilgileniyorsaniz lutfen nuzliisme[at]gmail.com adresine ornek bir isinizle birlikte mail atar misiniz?

kayseriden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acil özgün makale

Merhaba, berkstil.com daki her bir ürün için 300 kelimelik özgün makale yazdırmak istiyorum. bununla ilgili ayrıntılı görüşürsek sevinirim.

istanbullu_35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba termal bir otel icin toplamda 1000 kelime civari tutacak bir yazilara ihtiyacim var. kisa kisa olacak her biri (50-150) kelime arasi eger ilgileniyorsaniz lutfen nuzliisme[at]gmail.com adresine ornek bir isinizle birlikte mail atar misiniz?

iş alındı ve sorunsuz bir şekilde teslim edildi

Ekleme:
Merhaba, berkstil.com daki her bir ürün için 300 kelimelik özgün makale yazdırmak istiyorum. bununla ilgili ayrıntılı görüşürsek sevinirim.

iş alındı 7 ekim cuma günü teslim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5