İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

papanın ozür dilemesi icin oylarımızı verelim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
CNN International, internet sitesinde Papa 16 Benedictus'un İslam ve Peygamber hakkında söylediği sözler için Müslümanlardan özür dilemesi gerekip gerekmediğini okuyucularına sordu. Halen devam eden Ankette 'hayır' oyrları önde gidiyor. Yaklaşık 150 bin kişinin katıldığı ankette Papa, özür dilemeli diyenlerin oranı 33.160 oyla yüzde 24, Papa özür dilememeli diyenlerin oranı ise 103.226 oyla yüzde 76.

Ankete aşağıdaki linke tıklayarak katılabilirsiniz.

http://www.cnn.com/2006/WORLD/europe/09/19/pope.turks.reut/index.html

oylama sayfanın sol atl tarafında

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ozür diler veya dilemez biz gorevimizi yapalım

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet ozur dilemesin oyları daha fazla zaden ozr dilesin oyları artsın diye konu actım bende belki birkac arkada oy kuulanır diye

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir yalnış anlama var galiba sitede papa özür dilesinmi diye sorulmuyor.
özür dileyecekmi ? diye soruluyor.

bu arada oylamada son durum
Yes 42% 78327 votes

No 58% 106956 votes

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar boş iş bunlar.
Dünya cnn okumuyor veya dinlemiyor.
Şahsen ben o siteye girmiyorum.

Ayrıca anket istatistiklerinin doğruluğundan da kesinlikle şüphe ederim.
O anketin sonucunun da doğruyu yansıttığına asla inanmam.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar boş iş bunlar.
Dünya cnn okumuyor veya dinlemiyor.
Şahsen ben o siteye girmiyorum.

Ayrıca anket istatistiklerinin doğruluğundan da kesinlikle şüphe ederim.
O anketin sonucunun da doğruyu yansıttığına asla inanmam.

+1 Bu konuda hakanizm katılıyorum.Yani sitenin cnn olması birşey değiştirmiyor sonunda onlara yakın bir televizyon kanalı taraflı veya tarafsız olduğunu hiç bir zaman anlayamayız.Bizde o zaman bir site kurup anket başlatalım.Sizce bir Türk sitesinde papa özür dilemesin diye oy veren olur mu?Aynı mantık.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Papa Hayatta özürdilemez sanmiyorum özürdilerse sanirim hristiyan aleminde bir karmasa olabilir.O sözler onun cahilligini gösterir bir papa olmus onu papaz yapanın islam alemi bir taşlasin

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Papa bu boru değil. Aslında boru da boru değil diyelim biz. Söylemek istediğim şey ağızdan yanlışlıkla çıkan bir gaf yok ortada. Milyonlarca kişiye hitap eden hem islami hem de politik bir görevi olan papa ağzından çıkan sözün nereye gideceğini bilir.. Neleri doğuracağını da bilir.. Bu sebeple herşeyi bilerek kasten yapan papanın özür dilemesi kadar mantıksız bir olgu olamaz. Bu tamamen siyonistlerin işi.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Papa bu boru değil. Aslında boru da boru değil diyelim biz. Söylemek istediğim şey ağızdan yanlışlıkla çıkan bir gaf yok ortada. Milyonlarca kişiye hitap eden hem islami hem de politik bir görevi olan papa ağzından çıkan sözün nereye gideceğini bilir.. Neleri doğuracağını da bilir.. Bu sebeple herşeyi bilerek kasten yapan papanın özür dilemesi kadar mantıksız bir olgu olamaz. Bu tamamen siyonistlerin işi.

%116454535 katılıyorum kardeş. +1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5