İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ParaTıkla.Com İlk Para Geldi..

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar güvenilirliği konusunda emin olduğum bir siteden ilk parayı hesabımda gördüm.O yüzden artık yazabilirim..

Siteden bir kaç bilgi;
Kısaltarak aktarıyorum..

Paratikla.com bir reklam yayın sitesi olup üyelerine,bünyesinde bulunan reklamları görüntülemeleri karşılığında ücret ödemektedir.
Paratikla.com,bünyesinde bulunan birçok reklamveren ile kullanıcılarını bir araya getirerek çift taraflı bir kazanç mekanizması oluşturmaktadır.

Nasıl Para Kazanacaksınız ?

"Tıklayarak Para Kazanın"
Bu sistemde menude yer alan banner ve linklere tıklayarak belirtilen süre boyunca yönlendirilen internet sitesini gezemeniz gerekmektedir.Sayfanın en üstünde yer alan tracker önerilen zaman tamamlandığında sizi bilgilendirerek,ilgili linkin altında belirtilen kazanç miktarınızı otomatik olarak hesabınıza işler.Aynı anda birden fazla bağlantıyı gezmeniz mümkün olmadığından,bütün linkleri aynı anda açmanız durumunda kazancınız hesabınıza eklenemez ve trackerdan hata mesajı alırsınız.
"Üye Olarak Para Kazanın"
Paratikla.com üye ol kazan menüsünde bulunan ve size uygun internet siteleri, forumlar,e-mail bültenleri...vb sistemlere talimatlar doğrultusunda üye olarak para kazanabilirsiniz.Sistemlere üyelik işleminiz tamamlandığında onay sayfasındaki formu doldurarak belirtilen kazanç miktarınızı talep etmeniz gerekmektedir.Gönderdiğiniz form incelenip üyeliğiniz onaylandıktan sonra kazancınız hesabınıza aktarılacaktır.
"E-Mail Okuyarak Para Kazanın"
Paratikla.com kazanç olanakları arasında bulunan bu sistemde ilgi alanlarınız doğrultusunda size mailler gönderilir ve bu mailleri belirtilen süre zarfında okuduğunuz takdirde mail içerisinde belirtilmiş olan kazanç miktarı hesabınıza yansıtılır.
"Tavsiye Edin Para Kazanın"
Paratikla.com üyesi olduktan sonra sitemizi tavsiye ederek kendinize alt üye grupları oluşturabilirsiniz.Sizin tavsiyenizle sitemize üye olan 1. dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %20'si,2.dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %10'u ve 3.dereceden alt üyelerin kazançlarının %5'i bonus olarak hesabınıza işlenir.Tavsiye link veya banner kodlarınızı Paratikla.com özel menüde bulabilirsiniz.

30 ytl bir para çektim.
Bu kesin güvenilirler anlamına gelmiyor.
Yinede inceleyip üye olmak isteyenler için;

Benim referansımla üye olmak için adres : www.paratikla.Com

Direk adres : www.paratikla.com

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deniyelim üye olmuşken senin referansla olalımda boşa gitmesin üye olmak

VoLKyY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah sorun yaşamayız hadi bakalim umarim bizi hayal kırıklıgında bırakmazlar

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke gelen paranın bi Screen Shot 'ını koysaydın daha çok referer kazanırdın...

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin altında bugune kadar ödenen toplam miktar 120 ytl yazıyor :) kaç üyeye paylaştırdı ki :D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sitenin altında bugune kadar ödenen toplam miktar 120 ytl yazıyor :) kaç üyeye paylaştırdı ki :D

Bende onu diycektim bu kadar ugrasmak yerine site yapın az cok hiti olsun google yada sponsorlardan ayda 30 lira deil daha fazlası gelir :)

120 YTL toplam odeme - üye 8021 --- demekki kimse ugrasmıo

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw tasariminda orjinallik olmayan para kazandırma sitesinin sisteminden ne olur, üstelik bu iğrenç gıcık karının olduğu templati kullanmış arkadaş, şapsal gibim sırıtan kadın templatini görünce tepem atar hep:)

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw tasariminda orjinallik olmayan para kazandırma sitesinin sisteminden ne olur, üstelik bu iğrenç gıcık karının olduğu templati kullanmış arkadaş, şapsal gibim sırıtan kadın templatini görünce tepem atar hep:)

hehaheh aynı düşünceleri paylaştığıma emin olabilirsin +1

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir tıklamaya kaç para veriyor. Daha geniş bilgi yazılsa daha yararlı olur :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana bugün 1 liralık bi mail geldi bi tık 1 lira ikinci günüm 5 lira bonus ile 6.0530 YTL

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
24 saatte 0.5 ytl için kim uraşır . 3 ayda anca 30 ytl yaparsınız .

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaş kendi üye olduğu sitelerin affilate siseminden para kazanmaya çalışıyor haliyle kazanç oldukça düşük. yani atıyorum önce o 0,01 $ kazanacak ondan sonra size 0.001$ gelecek. bu işler bööle

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyraşan yok ki ya günde en fazla 3 dakikanı alır yani bi mail hesabını kontrol ederken gir tıkla kaybedicek bişeyim yok

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
yazık yaw milleti bu ufak meblağlarla yıllarca kandırdılar hala devam ediyormu bu sömürü sistemi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5