İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked için domain almak ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şimdi bir domain var GOOGLE da kontrol ettim :

Advertiser Competition : Very high --- Search Volume : average

Şimdi arama hacmi iyi bişi elbette bu açı ama Reklamcı rekabeti yüksek mi iyi düşük mü ? Vede bu DOMANIN .com u alınıp parkedilmis . NET ini alsam işe yararmı ? yani bi süre sayfa hazırlasam google indexlese sonra park etsem.
..............Tavsiyeniz ne olur ?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle siteni o aranan kelimeler ile en önlerde çıkartabilirsen ekmek yersin, yok sen bu çok aranan kelime diyip direkt park edersen sıfıra sıfır kalırsın. Tavsiyem önce domaini al sonra sayfasını yap ve domainle eşdeğer içerikle donat sonrasında indexlenmesini bekle ve sürekli güncel tut siteni yoksa ön sayfalarda çıkman çok zor. Ön sayfalarda da çıktınmı ya adsense falan kullan yada park sitilerine yönlendir.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tamam zaten oyle yapmayı dusunuyorum. Ama domain iki sozcuklu. sozcukler x y diyelim ARAMA hacmi x y seklinde xy deil. Deniycem sanırım .

ve de Sormak istediğim bu reklamcı rekabeti yuksek olması olumlumu olumsuzmu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5