İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal Sanal Kart Kabul etmiyormu?

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card

Yapı Kredi Sanal Kartını paypalda kullanabilen varmı?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim garanti bankasi sanal kartimi kabul etti.
ama daha önceden normal kredi karti girmiştim onu iptal edip sanal kartimi girdim oldu.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Limit yetersiz olabilir. Biraz fazlaca limit tanımla. Başta fazla alınsa bile sonra iade ediliyor.

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cepwap' Alıntı:
Limit yetersiz olabilir. Biraz fazlaca limit tanımla. Başta fazla alınsa bile sonra iade ediliyor.

Limitten yapıyormuş saol hocam :)

Sabahtan beri deniyorum bir türlü olmamıştı.. :D

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
This credit card is disabled for entry into the PayPal website. Please add a different credit card instead.

If you would still like to use this card, you may fax us a copy of the credit card statement with your PayPal Expanded Use Number on it and a copy of your driver's license or other photo I.D. You must use this form for your fax cover sheet.*

*Note:Not using the fax cover sheet when submitting your documents could result in a delay of processing your faxed items.

extanded numbers mı onu yanlış girdim :) kart bloke oldu inanmıyorum :(
hemde para aldılar.. utanmazlar..
Fax ı nasıl göndericem anlayamadım kartın fotokopisini istiyorlar.. Sanal kartın fotokopisini nasıl cektircem..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
utanmazlıkla alakası yok senin hatan 4 haneyi doğru girememişsin :)
4 haneli kodun yazdığı kart ekstreni yolla diyorlar ama ekstresi olmaz sanal kartın. sen de internetten döküm al onu yolla muhtemelen kabul ederler. ayrıca sürücü belgeni ve bu hatanın çıktığı sayfanın da dökümünü alıp faksla...

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
utanmazlıkla alakası yok senin hatan 4 haneyi doğru girememişsin :)
4 haneli kodun yazdığı kart ekstreni yolla diyorlar ama ekstresi olmaz sanal kartın. sen de internetten döküm al onu yolla muhtemelen kabul ederler. ayrıca sürücü belgeni ve bu hatanın çıktığı sayfanın da dökümünü alıp faksla...

saoalsın dostum :)

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Player' Alıntı:
Yapı Kredi Sanal Kartını paypalda kullanabilen varmı?
ben kullanıyorum hiç sorun çıkmıyor.. ??

Bendede Yapı Kredi Genç Kart + Genç Web Card var genç web card'ımı kullanıyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5