İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypal << >> Ytl

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

aşağıdaki oranlarla paypal hesabınızdan Türk bankalarına transfer yapabilirim.

$50 - $100 arası %11
$100 - $200 arası %10
$200 - $500 arası %9
$500 - $1000 arası %8
$1000 ve yukarısı %7

Karşılıklı online olarak paypal transferinizi takiben hemen Türk bankasına havale/eft gerçekleştiriyorum. Paypal hesabınızla, Türkiye'deki alıcı hesabın aynı isim ya da soyada sahip olmasına dikkat edilmesini rica ediyorum.

Lütfen yasal ve mantıklı işlemler yapmaya hassasiyet gösterelim.

selamlar.

e.mail: [email protected]
msn: [email protected]

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşımın 2000 kusur doları sorunsuz kendisine bozduruldu. tekrar tşk ler.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nasıl güven sağlıyorsunuz?
büyük paralar çünkü..
örneğin paypal yollandıktan sonra havalemi yapılıyor? aynı anda güvenli bi değişim söz konusu mu ?

R

rofoz

Misafir
paypal hesabimdaki ebay birikimi

Merhaba,
Ben ebay'de is yapan biriyim ve paypal'imi su anda yine ebay üyesi birinin avrupada ki akrabasi vasitasi ile bozduruyorum ancak bu durumdan cok memnun degilim cünkü elime cok gec geciyor(hatta belirttigi süre disinda).Dolayisi ile islerim cok engelleniyor ve ilerisi icin rahatsiz oluyorum.Ben daha önce Sayin Haltas'la calistim ve param aninda hesabima geciyordu.Benim istedigim haliyle bu.Benim paypal hesabim ve banka hesabimdeki ismim ayni sizi bu konuda ki hassasiyetinizi anliyorum.İsterseniz [email protected] den detayli görüsebiliriz.
Tesekkürler

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ruen' Alıntı:
nasıl güven sağlıyorsunuz?
büyük paralar çünkü..
örneğin paypal yollandıktan sonra havalemi yapılıyor? aynı anda güvenli bi değişim söz konusu mu ?

Karşılıklı online olarak paypal transferinizi takiben hemen Türk bankasına havale/eft gerçekleştiriyorum.

alpos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, bu haftasonuna doğru paypal bozma işlemlerine başlayacağım, tüm talepte bulunanları msn listeme ekledim, sizleri en kısa zamanda bilgilendireceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5