İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paypallla nerelere reklam verebılırız

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paypalla reklam vermek ıstıyorum nakıt zamanım yok eft falan nerelere reklam verebılırız? Soyle saglam sıte olarak

T

turkplatform

Misafir
www.turkplatform.org

pr1
gpr2

tekil 1500+

en üst logo yanında 20 ytl
her konuda ilk mesajdan sonra 10 ytl (100x100)

Ayrıca reklam yönetim sistemide mevcuttur, verilecek kullanıcı adı ve şifre ile ne kadar gösterilmiş, ne kadar tıklanmış öğrenebilir, istersen yayında olan bannerini bir diğeri ile değiştirebilirsin.. İstersen diğer domainlerimdede gösterimini yapabilirim..

Ayrıntılı bilgi için: [email protected]

İyi çalışmalar..

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocalar sağolun hepsını ıncelıyorum:)birde herkes kendı sıtesını yazmıs baska bıldıgınız yokmu?

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.manzaralar.net
www.haksever.com
www.chatsever.com
www.gazetesever.com
www.kalitehosting.com
www.bestpictures.org

Hepsinden eş zamanlı yayın.
Toplam günlük tekil: 15 000 - 19 000 tekil
Toplam aylık sayfa gösterimi: 2.5 milyon ile 3.5 milyon arası.

Fiyat:
6 sitenin üst tarafından standart banner için 4 bannerdan biri olarak dönüşümlü üstten aylık: 170 YTL
6 sitenin alt kısmından sabit olarak: 280 YTL
Yine altı sitenin en üst kısmından 60x120 ebatında küçük logo 4 bannerdan biri olarak: 49 YTL.

Sadece manzaralar.net ten yazı link olarak (linkler bölümünde) aylık 2 milyonun üstünde gösterimle: 9 YTL.

Sitelerin hepsi tertemiz siteler.
Ağırlıklı olarak arama motorlarından gelen ziyaretçi kitlesi.
Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5