İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pc'den programı sanki hiç kurulmamış gibi kaldıran program

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bilgisayarda bulunan yazılımları tamamen bilgisayardan kaldırma (uninstall) yeteneğine sahiptir. Yazılım bilgisayara kurulmuş yazılımları kaldırıken sanki bilgisayara o yazılım hiç kurulmamış gibi kaldırmakta ve artık bırakmamaktadır.
Aynı kategoride yer alan rakipleri arasında çok farklı yetenekleri ile ön plana çıkmayı başarmış bir yazılım. Diğer rakiplerine göre sadece yazılımı bilgisayardan kaldırmakla kalmıyor aynı zamanda can sıkıcı casus yazılımları da bularak kendiliğinden kaldırabilmektedir. Bu özellik bir çok rakiplerinde bulunmadığından rakiplerine karşı ciddi bir fark yaratmaktadır.Bu program ile serial derdiniz son buluyor örneğin bir programın deneme sürümünü yüklediniz 30 gün kullandınız your uninstaller ile kaldırın pcden bir 30 gün daha kullanın
Version: 7.3.2010.33
Deneme sürümü: 21 gün
images

Programı İndir
http://hotfile.com/dl/110812252/0f984a2/yu2010setupcnet.rar.html

ogk17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bi program fakat bir süre sonra hata verince bende onu kurulmamış gibi kaldırdım :D

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
neden hata verdi ben sorunsuz kullanıyorum

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Hocam indireceğim fakat hata mata diyince kararımdan vazgeçtim 'error mu veriyor'?

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hocam indireceğim fakat hata mata diyince kararımdan vazgeçtim 'error mu veriyor'?
program 21 gün deneme sürümüdür o yüzden hata verdi diyen arkadaşın süresi bitmiş olabilir benim sorunsuz kullandığım bir program serial aramaktan bıkanlar için süper bir çözüm bence ben o dertden kurtuldum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
5 senedir kullanıyorum. Elimde portablesi var zart diye açıp işimi görüp kapatıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5