İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pembelim.net / domain + script + tasarım SATILIK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem hakkında daha detaylı bilgi verebilirsen bi ilgilenelim :)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tartis.net' Alıntı:
www.Pembelim.net domain + script + tasarım + db satılıktır.
ilgililer msn'e buyursunlar
msn : [email protected]
scripti ayrıyetende satılır

Ne kadara satıyorsun söyle bi konuşalım??? Vallahi duyunca bayağı şaşırdım nasıl satılıyor diye?? Yakın bir arkadaşım siteyimi satıyorsun deyince yok dedim nerden çıkartıyorsun iyinette satılıyor deyince baktım hakikatten öyleymiş şaşırdım valla. Benimle görüşmek istersen şu an Tekirdağ'dayım. Hürriye Mah. Şehit Yzb. Mayadağlı Cad No:38 (itfaiye karşısı) DURAK MARKET Oğuz BULUT de bulursun beni yada tel numaranı yolla bana özelden bir görüşelim kimsin sen bayağı merak ettim. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum iyi çalışmalar dilerim...

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.pembelim.net/web/iletisim.asp ordan msn adresine bak gel şu an online durumdayım.. Vallahi morelim acayip bozuldu arkadaşın kim olduğunu merak ettim ve niye böyle bir mesaj yazdığınıda neyse hayırlısı. "Pembelim.net / domain + script + tasarım SATILIK " demiş bunların hepisini birden nasıl almış nerden bulmuş anlamadım hepinize saygılar

Canimnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boyle bir rezaletle ilk defa karsilasiyorum.. Gercekten yazik emege!
bu kisi ve kisileri eshefle kınıyorum!!!

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
_______
UYARI :
_______

konu gerekli araştırmanın yapılabilmesi için kapatılmıştır.
bu domain ile ilgili gerçek kişi kim ise şifreleri ile ilgili vs.. güvenlik önlemi almasını ve domain ile ilgili devir vs. işlem yapmayı isteyebilecekleri kişileri dikkatli olmaya davet ediyorum..

saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5