İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Photoshop Kapanma ve Donma Problemi

renkweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb benim 2 gb ram 2.4 Cduo 2 işlemci 1gb ekrtan kartı olduğu halde Ps4 kendiliğinden kapanıyor ayrıca donma da var bilen varmı acaba? cs çalışmayı durdurdu diyor işletim sistemim vista lisanslı ultimate

Bronzzzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb benim 2 gb ram 2.4 Cduo 2 işlemci 1gb ekrtan kartı olduğu halde Ps4 kendiliğinden kapanıyor ayrıca donma da var bilen varmı acaba? cs çalışmayı durdurdu diyor işletim sistemim vista lisanslı ultimate

Egerki boyle bir sorunun varsa, PhotoShopu Ctrl-Alt-Shifte basarak ac ve herseyi sifirla.. sanirim sorunun cozulecektir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pc de cok fazla font varsa photoshop bütün fontları okumaya çalışıyor ve zaman alır send eokuma esnasında işlem yapmaya çalışırsan kitlenenebilir.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
suitcase kur bilgisayarına fontlarını bu programla ekleyip kaldır...sistemde yüzlerce font olması sağlıklı değil...macintosh bile olsa kastırırsın

renkweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Suitcase OpenType Collection Catalogue (2100.2 kB) - new

Bumudur?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5