İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Coder arıyorum

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proje başına kod yazacak php coder arıyorum, daha önce çalıştıgım arkadaşlar oldu, ödeme konusunda sorun çıkmadı. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atarak msn adresini bırakırsa memnun olurum.

Saygılar

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Proje başına kod yazacak php coder arıyorum, daha önce çalıştıgım arkadaşlar oldu, ödeme konusunda sorun çıkmadı. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atarak msn adresini bırakırsa memnun olurum.

Saygılar

msn adresim olmadigi icin hic is alamiyorum :(

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence MSN'e bu kadar abartı yük yüklemekten kurtulmanın zamanı geldi. MSN = İnternet oluyor. HemenVPS'i açtığımda sırf bu düşünceden dolayı MSN açmadıydım, 1 ay satış yapamadım. MSN'i açmak zorunda kalınca, işler gelmeye başladı. Halbuki sitede 4 tane mail adresi + müşteri paneli var. Ulaşmak isteyen oradan ulaşabilirdi...

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke sadece msnle yetse, bazı arkadaşlar msn kullanıyor ama microfonları yok, yazarak anlatması zor oldugu için mecburen telefon açmak zorunda kalıyorum. Tabi buda ayrı bir masrafa yol açıyor. Dolayısıyle msn, webmasterların vazgeçilmez ücretsiz iletişim kaynagı.

W

wapekiz.com

Misafir
msn , cep telefonu ve pc olmadan hiç bişeyin tadı çıkmaz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5