İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PHP Veritabanındaki Tabloya Text Ekleme ?

codenames1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar, hazır aldığım scripte eklentiler yapıyordum ve store sayfam için admin paneli oluşturdum. Paneldeki bi sayfada kategori oluşturunca veritabanına göndermem gereken 2 tane sayfa kodu var. Kodların gönderileceği sütunların türü 'longtext' . Göndermem gereken verilerden birisi javascript kodları, diğeriyse direkman sayfanın içinde yer alması gereken kodlar.. Sırasıyla ;

Kod:
function boyutlama(){var yukseklik=document.getElementById('iframe').contentWindow.document.body.scrollHeight;document.getElementById('iframe').height=yukseklik;}

Kod:
<h2>Member <a href="member_home">Home</a> > Store</h2>
<script type="text/javascript">// <![CDATA[
document.write("<iframe id='iframe' src='http://sitem.com/denemepage.php' name='orta' onload='boyutlama();' frameborder='0' width='100%' height='100%' scrolling='no'></iframe>");
// ]]></script>

Bunları değişkenler içinde tanımladım ama yine de olmadı. Yukardaki kodları olduğu gibi veritabanındaki tabloya nasıl atabilirim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi