İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pin kodu icin sadece ilce adı yazdık

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pin kodunun gelmesi için verdiğimiz adreste il yazmayı unuttuk. Gebze/KOCAELI yazağımıza yanlışlıkla Gebze yazmışız :( Pin kodu gelmedi tabi. Bu pin kodu şu an türkiyede bir yerde ( sanırım istanbuldadır ) ama yerini tam bilmiyorum. Postalar ilk nereye geliyor arkadaşlar bunu tam olarak bilen varmı. Gidip alalım yoksa paramız içeride kalacak :(

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google Türkiye Ofisi ni Arayarak Konuyu bildirebilirsin..

Adresi Buydu Sanırım ...

Google Advertising and Marketing Ltd Sti
Kanyon Ofis Binasi Kat. 6
Buyukdere Cad. No. 185
Levent, Istanbul 34394

Telefonunu Biyere Yazmıştım.. Bulunca Yazarım.

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense-tr 'ye mail attim. Cevap gelir umarim kisa zamanda. Büyük ihtimalle istanbuldadir posta. Bende gebzede oldugumdan istanbul yarim saat uzaklikta gidip alablirim postayi. Simdi banlanirim felan yanar paralar icerde. 3 aydir birikmis param var.

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar olur aynı sorun bendede var bende ilçeyi yazmamışım :) neyse düzelttim googleye mail attim bakalım napıcaklar

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresi simdi duzelttim zatende bida pin isteme hakkım mayıs 1 de mail attım daha erken olabilirmi diye bakalım olmazsa bida mayısda isticez

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:O=) Adrese Parantez içinde yaz ( şayet gelirseniz ve beni evde bulamassanız ben iyinetteyim kısır Yaptık Bekliyos ) :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5