İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PIN kodu nedir ve ne zaman elde ederim?

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
4. PIN kodu nedir ve ne zaman elde ederim?
Kazançları 50 ABD dolarını aştığı zaman, her AdSense yayıncısına bir PIN kodu gönderilir. Bu PIN kodu bize adresinizi doğrulamakta yardımcı olacaktır ve kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunnmasını sağlayacaktır. Ayrıntılı talimatlar için, lütfen https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=14836&topic=8455 bağlantısını gözden geçirin.

otomatik maillerinde ama pin gönderimi 10 dolar değil mi artık !

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Evet 10 dolarda geliyor.Demekki o sayfayı daha güncellememişler..Otomatik mail zaten önceden yazılmış kalıp cümleleri gönderiyor.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Evet 10 dolarda geliyor.Demekki o sayfayı daha güncellememişler..Otomatik mail zaten önceden yazılmış kalıp cümleleri gönderiyor.

Bende zaten fırçaladım.
Ne onay veriyonuz nede doğru bilgi otomatik mailleri bile hatalı...
Hediye araba isticem bende, şöle bi porrşş felan :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu pin halen gelmedi bana deli olcam :S 16 ocak 2008 de yollanmıs bu tarihlerde elimde olması lazım ama !?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bu pin halen gelmedi bana deli olcam :S 16 ocak 2008 de yollanmıs bu tarihlerde elimde olması lazım ama !?

Daha erken.Pinin gelem tarihi belli olmuyor.Banada ilk isteğim 55-56 günde geldi.İkincisi 60 günde falan üçüncü isteğimde 70 günde falan gelmişti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5