İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PKK terörünü kınayan internet siteleri

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Biz hukuki net olarak terörü kınamak amacıyla hukuki forumları durdurduk. Eğer sitelerinizde aktif şekilde bu olaya tepki gösteriliyorsa http://www.hukuki.net/forum/showthread.php?threadid=29220 forumuna eklemenizi rica ediyoruz. Böylelikle hangi siteler, nasıl protesto ediyor bunu insanlarımıza göstermek istiyoruz.
Saygılarımızla.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok teşekkür ederim buraya da www.hukuki.net e de yazılırsa ve hatta ne şekilde protesto edildiği yazılırsa daha verimli olur kanaatindeyim.

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe yayın yapan her sitenin PKK yı lanetlediğni düşünüyorum.Bunun için araştırmaya yapmaya bence gerek yok..

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Örneğin siz sitenizde sadece forumlarda protesto mesajları mı yayınladınız? Siteyi mi kararttınız? Giriş sayfasına Anti terör yazıları mı koydunuz? Benim öğrenmek istediğim asıl buydu. Yoksa dediğinize katılıyorum...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hukuki, 3 büyük 1 anadolu takımının taraftar sitelerini yazdım da yorumlaması artık bence sizin forumdaki yöneticilere düşmeli, ben üşendim üye olmaya kusura kalma :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5