İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PlatinMarket E-Ticaret Sistemi V.4

platinbox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PlatinMarket E-Ticaret Sistemi Nedir ?

PlatinMarket eticaret sistemi, ürünlerinizi internet üzerinden tüm Türkiye pazarına sunup, tanıtım ve satışını yapabileceğiniz daha fazla müşteriye daha ekonomik şekilde ulaşabileceğiniz profesyonel olarak programlanmış bir elektronik ticaret sistemidir.

Türkiye genelinde PlatinMarket® e ticaret sistemini kullanan 1000 üzeri seçkin firma vardır. E-Ticaret'te sizde yerinizi alın.
PlatinMarket® 'in e-ticaret tecrübesini kullanarak; online mağaza sahibi olacak ve pazar payınızı hızla yükselteceksiniz. İşiniz küçük ölçekli olabilir ama şimdi İnternet, hem büyük düşünmenizi sağlıyor hem de bunu nasıl yapabileceğinizi gösteriyor.

İşinizi büyütmek, yeni müşteriler ve iş ortakları edinmek, 7 gün 24 saat sipariş alıp ürün satmak için İnternet’i kullanın.
Gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi anında sisteme ekleyip, satış sonrasında siparişleri takip edebilirsiniz.

B2B ve B2C destekli olarak üretilen bu sistem ile ürünlerinizin hem son kullanıcılara hem de kuracağınız bayilik sistemi ile bayilerinize satışını yapabileceksiniz.Her kullanıcı için sektörüne özel tasarım yaparak kalıp ve klişelerden sizleri kurtarıyor, e ticaret sitenizi profesyonel tasarımlar ile sitenize renk katıyoruz.

www.platinmarket.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi