İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Plesk Sorunu ??? ( acil )

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Servislerin tamamı çalışır durumda ancak sitelere giriş yapılmıyor...
Siteler çalışır durumda gözüküyor.
Sistemde APF kurulu.

Sistem güncellemesi yaptım en son bazı ekleri yüklemek için. Güncellemeden sonra hiçbir sorun yaşamadım ancak şu şu anda hiçbiri açılmıyor...

B

Baria

Misafir
herhangi bir domaini silip tekrar aç bakalım olacak mı?

yada apachi yi restart at root tan

ilk defa goruyom bu hatayı. ama açılmıyor derken ne çıkıyor ekrana ? Apachi nin sayfasımı ?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfa Görüntülenemiyor diyor. Bütün Servislere res attım + olarak sisteme restart attım plesk e restart attım ama hala çalışmıyor...

internet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu düzeltmek önce sunucu ya gir.Girdikten sonra altta saatin olduğu kısımda kırmızı bir ikon şeklinde PLESK in amblemini görceksin.Onun üstüne gelip sağ tıkla Restart yap.Bütün sorunlar düzelir.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sistem linux ve dediğin kadar basit olsaydı servislere restart atınca veya makineye restart atınca düzelirdi.

sorun çözüldü bu arada...

sistem güvenlik ayarlarından sonra update yaptığım için zend kendini update etti. ve güvenliğe takıldı siteler açılmadı . php.ini üzerinde zend iptalinden sonra siteler açılmaya başladı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5