İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Polifonik zil sesi hazırlamak

P

postmodern

Misafir
Müzisyensen drum, bas, armoni ( baba olman gerekmez ), nota biliyorsan tonla program var polifonik yazarsın. Sonuçta mid dosyaları yani MIDI

Eğerki değilsen piyasadakilerden araklaman gerekecektir. Onlarda %99 sitelerde mp3 yada vaw halinde. Amcalarım kolayını bulmuşlar wav2mid yazılımları var güzel şeyler mide çeviriyor %100 verim yok ama eliyle yüzüyle oynarsan sonuç tatminkar.

Polifonik melodi yazım olayı tr da profca yapılmak istendi hatta çok az yapıldı fakat en sonunda çoğu firma bünyesine eleman aldı. Yabancı polifonik ile zaten hiiiiç uğraşma.

C

cappytoi

Misafir
abi ben o wav2mid programlarından biriyle yapmaya çalışmıştım da düzenleme yapmak 1 parça için 1 saatimi alıyordu. araklamak en iyi fikir.

S

Senbul

Misafir
Nokia Pc Suite programi icinde "Zil sesi olusturma" araci var.
Bu program elinizdeki Midi leri Ploy melodiye ceviriyor cokta basit ve kullanıslı.
Nokia nin sitesinde Yazilim-Destek bolumunden ucretsiz indirebilirsiniz..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senbul' Alıntı:
Nokia Pc Suite programi icinde "Zil sesi olusturma" araci var.
Bu program elinizdeki Midi leri Ploy melodiye ceviriyor cokta basit ve kullanıslı.
Nokia nin sitesinde Yazilim-Destek bolumunden ucretsiz indirebilirsiniz..
peki midi nasıl yapıyoruz?
kullandığınız tecrübeniz olan bir proram var mı?

S

Senbul

Misafir
wasGer' Alıntı:
peki midi nasıl yapıyoruz?
kullandığınız tecrübeniz olan bir proram var mı?
Midi yapmadim netten buldugum hosuma giden midileri poly melod, ypip atiyordum telefona ; zaten baya bol miktarda midi var sitelerde.Oralardan bulup cevirebilirsin ; ama en son midileri bulabilirmsin orasını bilemiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5